Śledztwo w sprawie śmierci 14-latka umorzone

Strefa FM Czwartek, 04 kwietnia 20132 2806
Przypomnijmy. W październiku ubiegłego roku nastolatka znaleziono w pustostanie przy ulicy Starowarszawskiej w Piotrkowie. Chłopak był nieprzytomny. Mimo 40-minutowej reanimacji nie udało się go uratować.

Jak się okazało później, 14-latek zmarł w skutek zachłyśnięcia się treścią wymiotną w przebiegu rozległego zawału mięśnia sercowego. - Śledczy nie stwierdzili, by do śmierci chłopca przyczyniły się osoby trzecie. Według nich nie doszło także do żadnych zaniedbań ze strony opiekunów chłopca - mówi Witold Błaszczyk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Badania toksykologiczne nie wykazały w organizmie chłopca alkoholu etylowego, jak również innych środków odurzających. Chłopcem opiekowała się siostra. Był pod nadzorem kuratora.

 

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

8

3


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

brat ~brat (Gość)05.04.2013 19:42

DO ASSA JESTEŚ TROCHĘ ZA .... ŻEBY ZROZUMIEĆ OPINIE BIEGŁEGO SADOWEGO /ZACHŁYŚNIĘCIE SIĘ TREŚCIĄ WYMIOTNA W PRZEBIEGU ROZLEGŁEGO ZAWAŁU MIĘŚNIA SERCOWEGO/ TO ZNACZY ZE NAJPIERW MIAŁ ZAWAŁ PO CZYM SIĘ ZACHŁYSNĄŁ TREŚCIĄ WYMIOTNĄ

00


Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)04.04.2013 21:55

I tak szkoda tego człowieka. [*]

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat