Skwer dzikich róż na osiedlu Wyzwolenia

UM Piotrków Trybunalski Sobota, 24 października 202014 5739
„Skwer dzikich róż - strefa przyjazna mieszkańcom" to nowe miejsce wypoczynku, które powstało na osiedlu Wyzwolenia w Piotrkowie. Plac, którego wykonanie kosztowało blisko 115 tys. zł, znajduje się w okolicach ul. Działkowej.

Ładuję galerię...

Inwestycja polegała na zagospodarowaniu terenu miedzy blokami a terenem Szkoły Podstawowej nr 11. - Dzięki wykonanym pracom miejsce to zupełnie zmieniło swoje oblicze - informują urzędnicy magistratu.  - Na skwerze ustawiliśmy stolik, ławki i kosze na śmieci, teren wokół został zagospodarowany zielenią. Dokonaliśmy nasadzeń krzewów dzikiej róży i tui oraz drzew akacji, a na całym terenie posiana została trawa. Wokół terenów zielonych brukarze ułożyli kostkę betonową, a dla zwiększenia bezpieczeństwa na skwerze zamontowano kamerę autonomiczną zasilaną panelem solarnym. Prace są już praktycznie zakończone. W przyszłym tygodniu zaplanowaliśmy odbiór inwestycji.

 

Jednak na prawdziwy efekt trzeba będzie poczekać do wiosny.


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (14)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ggg ~ggg (Gość)24.10.2020 13:11

nareszcie kamery by idioci nie zniszczyli

92


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat