Skutki wichury w naszym regionie

ePiotrkow Czwartek, 07 lipca 20166 10347
Osiem razy interweniowali w środę piotrkowscy strażacy w związku z wichurami, które nawiedzają od jakiegoś czasu również nasz region.
fot. kontakt@epiotrkow.pl

Wszystkie interwencje dotyczyły powalonych drzew lub odłamanych konarów. Cztery z nich miały miejsce w Piotrkowie (ul. Słowackiego, Dmowskiego, Inżynierska), cztery w powiecie (Kosów, Gąski, Swolszewice i droga krajowa nr 12).


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Meszczanka:) ~Meszczanka:) (Gość)07.07.2016 15:44

Oni o Meszczach nie pamiętają a dużo jest do zrobienia.Dzisiaj też prądu nie mieliśmy: (

50


cynik ~cynik (Gość)07.07.2016 15:20

Same nieszczęścia w tym mieście. A to piorun unieruchomił ,a to "wichura" powaliła łącznie dwa drzewa i spadło parę gałezi w tym dwie większe... A na Próchnika porwało kobiecinę...Fakt 40 kg wagi i niosła torbę...większą od siebie. Ta torba posłużyła jako żagiel...A mówiłem jej. Pani Mario do Biedronki nie dzisiaj bo wiatr nie z tej strony...Ale ponoć ktoś ją w pore złapał...

40


kosowiak ~kosowiak (Gość)07.07.2016 14:18

a w Kosowie gdzie powaliło drzewo

31


Witek ~Witek (Gość)07.07.2016 13:05

Fajnie żeście wspomnieli ale pora by te nieroby z za biurka w końcu wzieły się do roboty i zrobili przeglad starych ushniętych drzew stojących przy drogach a w niektórych miejscach sa pochylone nad jezdnią .Widać czekają aż kogos zabije to wtedy urzędnicy się rusza swoje tyłeczki od biurek.Każdy ma gdzies bezpieczeństwo innych i jak sie tragedia zdaży to wtedy wszyscy sie zleca na miejsce.parę lat temu jadąc w niedzielę do miasta od Meszcz przed nami kładzie się drzewo na jezdnię i zamyka droge.nie było wiatru tego dnia ale drzewo pochylone nad jezdnią przez lata miało już dosć i padło.na szczęście nikomu się nic nie stało a tych drzew starych jest tam nadal mnóstwo i na co czekają urzędnicy aż tragedia się stanie?

151


Zanzi ~Zanzi (Gość)07.07.2016 10:27

Wow, się dzieje... ;)

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat