ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Skuteczna reklama firmy w sieci reklamowej Adconnect.pl Płać tylko za efekty w modelu cpc

Piątek, 15 marca 2019 1597
Nie od dziś wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu. Trzeba jednak pamiętać, aby była to skuteczna reklama. Jeżeli chcesz wypromować swoją stronę internetową w skuteczny sposób, warto postawić na sprawdzoną przez wielu użytkowników sieć reklamową Adconnect.pl.

Wspomniana sieć reklamowa opieraj się na ponad 70 stronach internetowych, portalach oraz blogach. Miesięcznie zagląda tam ponad 2 miliony unikalnych użytkowników, którzy potrafią wygenerować nawet 100 mln odsłon. Nie musisz się obawiać, że na Twoich stronach będą fałszywe wejścia, roboty "naklikujące", co spowoduje nieprawdziwy ruch na stronie.

 

Firmy, które postawiły na współpracę z siecią reklamową Adconnect charakteryzują się wysokim wskaźnikiem ROI, czyli zwrotu z inwestycji. Oznacza to, że zainwestowane pieniądze zwracają się nawet kilkukrotnie.

 

Warto zwrócić uwagę na model rozliczenia CPC, określający warunki współpracy, w którym płaci się za konkretne działanie polegające na dostarczeniu użytkownika na stronę internetową reklamodawcy. Prezentacja reklam jest całkowicie darmowa, a rozliczenie opiera się na dostarczaniu klientów na docelową stronę.

 

Nasi copywriterzy przygotują dla Ciebie specjalnie dedykowaną podstronę, która będzie zoptymalizowana w taki sposób, aby reklamowana firma pojawiała się wysoko w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych. Już pakiet podstawowy oferuje utworzenie podstrony głównej oraz dwóch dodatkowych, na których możesz zareklamować swoje produkty lub usługi.

 

Ponadto przez 12 miesięcy Twoja podstrona będzie pozycjonowana na wskazanych frazach kluczowych. Z kolei w ramach marketingu szeptanego, czyli zamieszczaniu opinii reklamujących firmę na forach tematycznych. Jest to około 10 wpisów, które zawierają linki do utworzonej podstrony. Ale na tym nie koniec, bo dajemy również możliwość opublikowania dwóch artykułów sponsorowanych na wartościowych portalach lub blogach.

 

Wszystkie wspomniane działania mają na celu pozyskanie klientów zainteresowanych ofertą reklamowanej firmy. Posłużyć do tego mają najpopularniejsze wyszukiwarki internetowe, fora, blogi, a także portale partnerskie. Poza tym na bieżąco możesz śledzić wyniki działań sieci reklamowej Adconnect.pl. W specjalnym panelu można sprawdzić statystyki dziennie informujące o ilości odwiedzin Twojej strony przez zainteresowanych ofertą klientów.

 


Zainteresował temat?

1

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat