Skrzyżowanie Słowackiego-Kostromska zamknięte

Strefa FM Piątek, 28 sierpnia 20092 1406
Od czwartku wyłączone z ruchu jest jedno z najruchliwszych piotrkowskich skrzyżowań: Słowackiego-Kostromska.

- Udało nam się szybciej zakończyć prace związane z wyłączeniem z ruchu ulicy Kostromskiej na odcinku od Modrzewskiego do Słowackiego. Po uzyskaniu od MZDiK akceptacji na wprowadzenie zmiany organizacji ruchu, zamknęliśmy skrzyżowanie Kostromska-Słowackiego, żeby wykonać na nim nawierzchnię asfaltową z warstwą ścieralną włącznie - poinformował Albin Chomicki, koordynator prac drogowych, który dodał, że jeśli dopisze pogoda, to prace w tym miejscu powinny potrwać kilka dni.

 

Oby zatem pogoda po raz kolejny nie zaskoczyła drogowców.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)29.08.2009 11:24

I..... znowu postawili na ul. Słowackiego za skrzyżowaniem drogowym zaporę drogową ze znakiem "droga ślepa", blokuującą prawy pas ruchu!

00


nowy ~nowy (Gość)29.08.2009 10:16

Mieszkańcy osiedla maja istny koszmar,przemieszczają się w tym miejscu jak za okupacji
(chyłkiem i niepewnie).Po zakończeniu prac już nigdy w tym rejonie nie będzie spokoju,będą ciągłe dostawy towaru dużymi autami,duże ilości klientów.Należy tylko współczuć mieszkańcom osiedla,bo ciszy i spokoju już nie zaznają,Z reguły takie budowle ze względu na swą uciążliwość wznoszone są na obrzeżach miast ale w Piotrkowie...

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat