ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Skorzystaj z bezpłatnych kursów zawodowych w województwie łódzkim!

Poniedziałek, 23 września 2019 3807
TEB Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do wzięcia udziału w projekcie “Stawiamy na kwalifikacje”, który ma na celu podwyższenie kompetencji zawodowych mieszkańców województwa łódzkiego. Jakie są warunki zgłoszenia i które kwalifikacje można uzyskać?

Projekt “Stawiamy na kwalifikacje” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014–2020. Za jego realizację odpowiada TEB Edukacja, a Instytucją Zarządzającą projektem jest Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Kursy kwalifikacyjne w ramach projektu realizowane są od 1 września 2018 roku, a obecnie rusza kolejny – ostatni już nabór. W pierwszej edycji projektu udział wzięło kilkadziesiąt osób, które zdobyły kwalifikacje zawodowe na kierunkach fryzjerskich i graficznych.

 

Chcąc zgłosić się do projektu, wystarczy mieć ukończone 18 lat i mieszkać na terenie województwa łódzkiego, w powiatach: m. Piotrków Trybunalski, piotrkowskim, pabianickim, łódzkim wschodnim, radomszczańskim, tomaszowskim, bełchatowskim, opoczyńskim. Ze względu na zdiagnozowane trudności na rynku pracy, preferowane będą i otrzymają dodatkowe punkty rekrutacyjne:

  • Osoby bez doświadczenia zawodowego,
  • Osoby z niepełnosprawnościami,
  • Osoby pozostające bez zatrudnienia,
  • Osoby w wieku 50+,
  • Osoby o niskich kwalifikacjach zawodowych,
  • Kobiety.

Niemniej jednak, do udziału w projekcie TEB Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców wymienionych powyżej powiatów województwa łódzkiego.

 

W ramach projektu zaplanowano przeprowadzenie kształcenia w formie Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych zakończonych państwowym egzaminem zawodowym w następujących kwalifikacjach:

Technik rachunkowości – kwalifikacja AU.36. Prowadzenie rachunkowości,

Kadry, płace i podatki – kwalifikacja AU.65. Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych,

Logistyka – kwalifikacja AU.22. Obsługa magazynów,

Logistyka – kwalifikacja AU.32. Organizacja transportu,

Grafika komputerowa i multimedia – kwalifikacja AU.28. Realizacja projektów multimedialnych.

 

Oprócz możliwości nieodpłatnej nauki, uczestnicy uzyskają dodatkowo:

Bezpłatny komplet podręczników,

Bezpłatny udział w egzaminach państwowych,

Ubezpieczenie NNW,

Materiały eksploatacyjne do wykorzystania na zajęciach.

 

Projekt “Stawiamy na kwalifikacje” realizowany będzie w szkole TEB Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji oraz warunków udziału w projekcie dostępne są w sekretariacie szkoły oraz na stronie realizatora projektu: www.efs.teb.pl

 

TEB Edukacja w Piotrkowie Trybunalskim

ul. Polna 13/13A

(budynek ER-MED)

97-300 Piotrków Trybunalski

tel.: 44 715 23 85

e-mail: piotrkow@teb-edukacja.pl

 

TEB

 


Zainteresował temat?

1

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat