Skorzystaj z bezpłatnej pomocy doradcy zawodowego

ePiotrkow Piątek, 18 października 20190 1128
W dniach 21-27 października w Piotrkowie odbędzie się Ogólnopolski Tydzień Kariery, na który zaprasza Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Piotrkowie. Zastanawiasz się nad wyborem zawodu? Chcesz zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy, podnieść lub zmienić swoje kwalifikacje? Chcesz, by twoje CV wyróżniało się wśród życiorysów innych osób, aplikujących na to samo stanowisko? Chcesz się dobrze zaprezentować podczas rozmowy kwalifikacyjnej? A może masz pomysł na uruchomienie własnej firmy, ale nie wiesz od czego zacząć? SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ POMOCY DORADCY ZAWODOWEGO w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Piotrkowie.

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Piotrkowie zaprasza osoby uczące się, pracujące, bezrobotne i poszukujące pracy, bez względu na miejsce zamieszkania, do korzystania ze swoich usług doradczych. Centrum zaprasza również pracodawców, doradców zawodowych szkolnych oraz nauczycieli. Już 21 października w Piotrkowie rozpocznie się Ogólnopolski Tydzień Kariery.

 

 

 

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej to wyspecjalizowana placówka Wojewódzkiego Urzędu Pracy, której celem jest udzielanie profesjonalnej, kompleksowej pomocy i wsparcia, w rozwiązywaniu problemów i przezwyciężaniu trudności dotyczących życia zawodowego, wspieranie mobilności pracowników na terytorium Unii Europejskiej oraz działalność  metodyczno-szkoleniowa w zakresie usług rynku pracy.

 

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej pomaga w:

  • opracowaniu indywidualnej ścieżki rozwoju zawodowego;
  • znalezieniu odpowiedniej pracy w kraju lub za granicą;
  • rozpoznaniu istniejących trudności w znalezieniu pracy;
  • poznaniu własnych predyspozycji i zainteresowań zawodowych;
  • wyborze odpowiedniego kierunku szkolenia lub przekwalifikowania się;
  • nabyciu umiejętności niezbędnych między innym w poszukiwaniu zatrudnienia, sporządzaniu dokumentów aplikacyjnych, autoprezentacji w rozmowie kwalifikacyjnej, radzeniu sobie ze stresem rekrutacyjnym.

 

 

 

Centrum Informacji i Planowania Kariery zaprasza do aktywnego uczestnictwa w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery w dniach 21-27 października. Każdej edycji OTK towarzyszy myśl przewodnia związana z planowaniem kariery zawodowej, edukacji i pracy, zaś adresatami i docelowymi odbiorcami OTK są wszyscy potrzebujący profesjonalnego wsparcia w tym zakresie: zarówno uczniowie (dzieci i młodzież), studenci, jak i osoby dorosłe. Tegoroczne hasło OTK to „Pasja, Profesja, Powołanie”.

Piotrkowski Oddział Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery aktywnie włącza się w przedsięwzięcia organizowane w regionie w ramach OTK od pierwszej edycji. Jeżeli czujesz, że Twoje życie zawodowe wymaga zmian, to dobry czas, aby odwiedzić Centrum:

 

Gdzie?

ul. Starowarszawska 4

Piotrków Trybunalski
Tel.: 44 649 60 87, tel./fax 44 647 74 01

e-mail: cizpt@wup.lodz.pl

 

Zapraszamy również do śledzenia profilu Centrum na FB.

To codzienna porcja wiadomości związanych z rynkiem pracy i edukacji.

 

Najbliższe zajęcia grupowe:

  • 20-21.11.2019 - Samodzielny na rynku pracy
  • 12-13.12.2019 - Optymizmu można się nauczyć

Usługi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Piotrkowie są bezpłatne!

 

 

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Komentowanie zostało wyłączone.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat