ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Sklep muzyczny DrumStore

Sobota, 01 lutego 2020 1615
Kochasz muzykę? Uczysz się grać na perkusji lub basie? Zbierasz i kolekcjonujesz instrumenty muzyczne? Grasz na co dzień w kapeli? A może grasz tylko sam dla siebie? Zależy Ci na najwyższej jakości oraz doskonałej obsłudze w sklepie muzycznym? Nie masz pojęcia na zakupy, w jakim tego typu sklepie się zdecydować? Jeżeli tak to ten tekst został stworzony z myślą właśnie o Tobie. Już teraz zapraszamy Cię do lektury!

Sklep muzyczny Gdynia

 

Sklep muzyczny Drumstore to profesjonalny punkt dla każdego zapalonego muzyka. Jest to sklep zarówno stacjonarny- znajduje się w Gdyni na ulicy Tadeusza Wendy 15, jak i sklep czynny całodobowo online. Dzięki temu każdy, kto zechce skorzystać z profesjonalnych sprzętów i artykułów muzyczny ma szansę to zrobić. Sklep online dostępny jest pod następującym adresem internetowym: drumstore.pl. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia witryny oraz do skorzystania z tego co oferuje sklep!

 

Drumstore - oferta

 

Oferta sklepu jest bardzo mocno rozbudowana i zróżnicowana, wszystko po to by każdy znalazł w sklepie coś idealnie mu odpowiadającego. W naszym sklepie jest możliwość zakupu następujących instrumentów muzycznych: perkusja, klawisze, sprzęt do nagłośnienia, gitara basowa oraz gitara klasyczna. Wszystkie sprzedawane produkty są oryginalne i nowe, ale istnieje, również możliwość zakupu instrumentów używanych. Posiadamy bowiem sekcje komis, z której zawartością można zapoznać się także za pośrednictwem strony internetowej, jest to idealna opcja dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze.

 

Jeżeli chodzi o perkusje oraz osprzęt do niej dedykowany to w naszym sklepie można zakupić: części zamienne, części tuningowe, blachy. naciągi, pałeczki, werble, pokrowce, futerały, perkusjonalia, instrumenty orkiestrowe i marszowe oraz oczywiście perkusje elektryczną oraz akustyczną. Dla wszystkich zainteresowanych klawiszami nasz sklep przygotował następujące produkty w sprzedaży: zestawy klawiszowe, pianina cyfrowe, syntezatory, keyboardy, klawiatury sterujące, pianina akustyczne, fortepiany, stołki, słuchawki do pianina, pokrowce oraz wzmacniacze klawiszowe. Gitarzyści mogą z kolei zdecydować się na następujące rzeczy: gitary akustyczne, gitary klasyczne, gitary elektryczne, gitary elektroakustyczne, ukulele, efekty gitarowe, efekty basowe, struny, wzmacniacze, pokrowce, akcesoria gitarowe oraz odzież dedykowaną dla wszystkich gitarzystów.

 

Każdy muzyk i osoba zainteresowana muzyką zdaje sobie sprawę, że kluczową kwestią jest nagłośnienie. Dlatego Drumstore posiada bogatą ofertę produktów nagłośnieniowych: mikrofony, procesory, interfejsy, akcesoria studyjne, miksery, rejestratory, oprogramowanie, okablowanie, kolumny aktywne i pasywne, pulpity, wytwornice dymu, statywy mikrofonowe, wytwornice dymu czy też nagłośnienie mobile. Bez wątpienia jest, więc w czym wybierać.

 

Oprócz tego sklep spełnia także rolę serwisu zakupionych w nim produktów. Podczas całego okresu gwarancyjnego serwis jest w 100 procentach bezpłatny, po upłynięciu tego czasu istnieje dalsza możliwość serwisowania sprzętu za dodatkową opłatą. Co, więcej Drumstore organizuje cykliczne wydarzenia- warsztaty muzyczne skierowane dla wszystkich, którzy chcą powiększyć swoje umiejętności oraz wiedzę muzyczną. Oprócz tego funkcjonuje, również prestiżowa i profesjonalna szkoła muzyczna Drumstore. W jej ramach można uczęszczać na zajęcia z perkusji oraz na zajęcia internetowe odnośnie instrumentów muzycznych. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez uznanych muzyków profesjonalistów, którzy dysponują ogromną wiedzą oraz doświadczeniem. Z Drumstore współpracują między innymi: Paweł Herbasch - Illusion, Rafal Klimczuk - Pink Froyd, Slawek Koryzno Leszek Moźdźer, Oskar Podolski - Ewelina Lisowska, Piotr Dudek - Rezerwat, Kuba Staruszkiewicz - Maria Peszek czy też Tomek Łosowski - Kombi. Jak, więc widać znani i doceniani muzycy ufają jakości gwarantowanej przez sklep muzyczny Drumstore.

 

Jeżeli cenisz sobie jakość oraz profesjonalne podejście do klienta to ten sklep jest stworzony właśnie dla Ciebie. Nie czekaj i jeszcze dzisiaj zapoznaj się z oferowanymi przez nas produktami za pośrednictwem strony internetowej. Serdecznie zapraszamy Cię, także do naszego stacjonarnego sklepu w Gdyni!

 


Zainteresował temat?

2

2


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat