ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Sklep internetowy z niezwykle bogatym asortymentem wkracza do Polski!

Czwartek, 13 czerwca 2019 1654
Bazując na wynikach przedstawianych nam badań moglibyśmy założyć, że czytelnictwo w kraju nad Wisłą ma się niezbyt dobrze, bowiem naukowcy raz za razem alarmują, że liczba przeczytanych przez naszych rodaków książek z roku na rok dramatycznie spada. Niemniej jednak, mało który portal informacyjny rzetelnie poinformuje swoich odbiorców, iż statystyki te odnoszą się wyłącznie do papierowych wydań publikacji naukowych i rozrywkowych, bowiem Polacy biorą przykład z krajów wysoko rozwiniętych i coraz chętniej sięgają po cyfrowe odpowiedniki swoich ulubionych pozycji, które to funkcjonują pod nazwą e-booków.

Stale zwiększa się też sprzedaż czytników elektronicznych, na których pomieścić możemy kilkaset lub nawet kilka tysięcy ulubionych książek, do których to wracać możemy w dowolnym momencie, czy to podczas dłuższej przerwy w pracy, czy też ciągnącej się w nieskończoność podróży komunikacją miejską. Co bardziej zainteresowani nowinkami technologicznymi sięgają także po produkty w formie dźwiękowej, a więc audiobooki, które to są książkami niewymagającymi angażowania w lekturę zmysłu wzroku – wystarczy, że zamkniemy oczy i pozwolimy, aby lektor wprowadził nas w świat określonej publikacji.

 

Potencjał rodzimego rynku dostrzegł niezwykle popularny sklep internetowy Litres, w którego to asortymencie znajdziemy rozliczne pozycje naukowe, beletrystykę, oraz wszelkiej maści powieści w formie elektronicznej. Omawiana cyfrowa księgarnia zaskarbiła sobie ogromną przychylność konsumentów w krajach europejskich głównie z uwagi na ponadprzeciętny stosunek jakości do ceny – wszystkie materiały dostępne są w niezwykle przyjaznej dla oka (lub też ucha) formie, natomiast cena wahająca się od niecałych 10 do około 50 złotych, co jest kosztem niewygórowanym, szczególnie w porównaniu z pozycjami, które nabyć możemy w lokalnej księgarni. Jest to spowodowane faktem, iż produkty cyfrowe o wiele łatwiej przygotować, nie jest także konieczne ich drukowanie oraz fizyczna dystrybucja, co z kolei ma pozytywny wpływ na ich cenę końcową.

 

Dlaczego warto zdecydować się właśnie na sklep Litres? Odpowiedź jest dość prosta – tylko tu znajdziemy tak ogromny wybór naszych ulubionych książek w przystępnych cenach, które to dodatkowo niejednokrotnie są znacznie obniżane dzięki wprowadzanym cyklicznie promocjom i przecenom. Oznacza to, że osoba regularnie odwiedzająca tę księgarnię może szybko oraz niewielkim kosztem rozszerzyć swoją cyfrową biblioteczkę i zagłębić się w lekturze książek w dowolnie wybranym momencie. Na uwagę zasługuje także intuicyjny oraz dostosowany do potrzeb użytkowników układ witryny – wszystkie niezbędne opcje dostępne są niemalże natychmiast, natomiast prezentowany spis dostępnych produktów jest przejrzysty oraz nie rozprasza. Warto także nadmienić, że witryna posiada własny wirtualny koszyk, do którego są dodawane wybierane przez nas produkty. Oznacza to, że po kliknięciu odpowiedniego przycisku są one zapamiętywane przez stronę, natomiast ich cena sumowana. Możemy po zakończeniu poszukiwań interesujących książek zapłacić za nie w ramach jednej transakcji, nie natomiast dokonując płatności za każdą pozycję z osobna, co znacznie ułatwi i uprzyjemni zakupy.

 

Bardzo ciekawą opcją wprowadzoną w ramach sklepu Litres jest rozbudowana historia, podzielona na książki, które oglądaliśmy, zakupiliśmy, a także dodaliśmy do obserwowania celem późniejszego zaznajomienia się z ich specyfiką. Pozwala to o wiele łatwiej kategoryzować interesujące nas produkty, jak również znacznie przyspiesza produkty – w każdej chwili możemy bowiem sprawdzić, jakich pozycji brakuje w naszej cyfrowej biblioteczce, a następnie dokupić je kilkoma kliknięciami myszki.

 

Jak więc doskonale widać, opisywany sklep oferuje bibliofilom ogromny wybór produktów, korzystne ceny, atrakcyjne promocje oraz przyjazny interfejs znacznie ułatwiający nawigację. Stawia to go w pozycji lidera na rodzimym rynku. Jeżeli asortyment będzie w dalszym ciągu tak dynamicznie rozwijany, natomiast obsługa klienta tak sprawna jak do tej pory, możemy być pewni, że o księgarni internetowej będącej bohaterem dzisiejszego artykułu usłyszymy jeszcze niejednokrotnie!


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat