Składali kwiaty w rocznicę zakończenia wojny

ePiotrkow Wtorek, 08 maja 20127 2265
Dziś minęła 67 rocznica zakończenia II wojny światowej.

Z tej okazji kwiaty pod Pomnikiem Bohaterów za Wolność i Lud przy Grobie Nieznanego Żołnierza oraz na Cmentarzu Żołnierzy Radzieckich złożyli poseł na Sejm RP Artur Ostrowski, sekretarz Rady Miejsko-Powiatowej SLD Ewa Ziółkowska, przedstawiciele Stowarzyszenia Weterani Lewicy, przewodniczący Polskiej Partii Socjalistycznej w Piotrkowie Bogdan Chrzanowski oraz Michał Pełka, przewodniczący Federacji Młodych Socjaldemokratów w Piotrkowie.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

liczyrzepa ~liczyrzepa (Gość)13.05.2012 12:48

Znicz się palił. Kto za wypalony gaz zapłaci? Pewnie Urząd Miasta z naszych podatków. Czyli zapłacą również ci co Dzień Zwycięstwa traktują jako dzień poddaństwa od obcego mocarstwa - ZSRR i zbrodniczej ideologii - komunizmu. Dobrze byłoby na przyszlość, aby za zapalony znicz zapłacili bezpośredni z własnej kieszeni posłowie i radni z SLD, PPS i innego lewicowego badziewia. Zwłaszcza, że nie jest to oficjalny dzień święta państwowego chyba, że pominąłem jakąs ustawę.

00


dobrze napisane ~dobrze napisane (Gość)13.05.2012 11:35

Dobrze napisane - nie Dzień Zwycięstwa lecz dzień zakończenia wojny, jeszcze należy dodać w Europie. I rozpoczęcie okupacji przez Związek Radziecki, Dzień podlegległości komunistom z nadania moskiewskich towarzyszy. I jak sobie tego cały naród nie uświadomi, nie nauczy na historii, tak obecnie rugowanej z programów szkolnych to będziemy mieli to co mamy - brak tożsamości, brak ciągłości państwowej, brak identyfikacji narodowościowej z polskością. Ci wszyscy, którzy mówią o Dniu Zwycięstwa to albo głupcy, albo nie do udoczki, albo dawni i obecni towarzysze ciagnący wszelkie mozliwe profity bycia sowieckimi namiestnikami na Przy Wislański Kraj. I na zakończenie w Piotrkowie nie ma Grobu Nieznaego Żołnierza; jest Pomnik Nieznanego Żołnierza; i jest o tym fakcie pisane od lat, lecz dziennikarze chyba nie do udoczki z uporem maniaka ten fakt przinaczją. No lewico polska i ta piotrkowska cieszcie się, Wasz towarzysz Putin nadal u władzy i.....

00


kappa ~kappa (Gość)10.05.2012 22:16

A lewica to przypadkiem nie 9 maja powinna obchodzić zakończenie wojny?

00


Kombatant ~Kombatant (Gość)09.05.2012 10:34

Co to za koniec wojny, kiedy mordowano w UB-ckich kaźniach AK-owców, toczono walki z sowieckim okupantem?

00


guzgu ~guzgu (Gość)08.05.2012 22:11

ten pierwszy po lewej zdjęcia to nie ten upierdliwy radny?

00


ech ~ech (Gość)08.05.2012 19:09

zobacz na www.powiat-piotrkowski.pl to zobaczysz

00


gosc ~gosc (Gość)08.05.2012 17:25

a z miasta i powiatu nikogo nie było?? no ale oni ciągle prowadzą "wojny personalne" to taka rocznica im umknęła

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat