Skaterzy w niedzielę zawładną Piotrkowem

ePiotrkow Środa, 16 maja 20182 2975
I Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego Skate i BMX rozpoczną się w niedzielny poranek na terenie skate parku przy ul. Belzackiej 106 przyjmowaniem kart zgłoszeniowych do zawodów, ale również do szkółki BMX i Skate, która wystartuje o 10.00. Na uczestników, którzy zaprezentują się najlepiej czekają nagrody.
fot. pixabay.com

Po przygotowaniu się zawodników i przeprowadzeniu rozgrzewki o 13.00 rozpocznie się się właściwa rywalizacja. Zawodnicy zostaną podzieleni na kategorie wiekowe do i powyżej 16 lat w konkurencjach skate i BMX. Dekorację najlepszych uczestników przewidziano na godzinę 18.00. Wcześniej jednak dla widzów przygotowano atrakcje na najwyższym poziomie.

- Po 16.00 zaprezentują się piotrkowskiej publiczności mistrz Polski BMX oraz trzech topowych riderów BMX i skate. To ludzie, którzy naprawdę na rowerach i rolkach potrafią robić niezwykłe rzeczy. Jednak już od samego rana, aż do zakończenia Mistrzostw zawsze będzie na co popatrzeć - powiedział nam Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim, który zorganizuje Mistrzostwa.

 

Chęć uczestnictwa w zmaganiach można zgłaszać również telefonicznie pod numerami 44 732 70 86 oraz 697 888 268. Liczba uczestników szkółki BMX i skate jest ograniczona.

 

 

OSiR Piotrków Tryb.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)16.05.2018 22:18

No nareszcie młodzież rządzi dla kolegów i koleżanek a nie starsi grajki na Wieś pod okienka panienką grać

00


ptbcwzak ~ptbcwzak (Gość)16.05.2018 21:24

wreszcie coś dla młodzieży oby więcej takich akcji !

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat