Skarpety ponad wszystkim

ePiotrkow Poniedziałek, 23 grudnia 20130 1284
Jak co roku słuchacze magazynu Magiel w Strefie FM wzięli udział w świątecznym plebiscycie na najbardziej i najmniej oczekiwany prezent pod choinkę. W ubiegłym roku w pierwszej kategorii wygrał laptop, w drugiej skarpety. Jak jest w tym?

No cóż, możemy mówić o dużych zmianach. Nawet zaskakujących. Ale po kolei. Dzwoniący i wysyłający SMS-y raczej skupiali się na tych rzeczach, które chcieliby otrzymać pod choinkę. Właściwie to nie tylko rzeczach, bo często były to życzenia mniej przyziemne.

- Chciałabym znaleźć pracę przed Świętami - mówiła pani Urszula.
- Mam nadzieję, że wraz z tym czasem do mojej rodziny powróci spokój, i to właśnie tego życzyłbym sobie i bliskim najbardziej - stwierdził pan Grzegorz.
- Może na Święta odzyskam zdrowie? Tylko tego bym sobie życzyła - powiedziała na radiowej antenie pani Magda.

Ale oczywiście nie zabrakło też marzeń nieco bardziej typowych, łatwiejszych do zrealizowania. Tzn. do kupienia. Tu nierzadko pojawiały się tablety, ekspres do kawy, golarki i w ogóle sprzęt RTV i AGD, a także krawat. Jednak najczęściej wymieniano... skarpety. Tak, te skarpety, które zdaniem wielu od lat uchodzą za najbardziej nietrafiony prezent świąteczny. Rok temu w podobnym plebiscycie skarpety zwyciężyły w kategorii "Najmniej oczekiwany prezent pod choinkę". Rok 2013 przyniósł zatem zmiany, nie tylko w rządzie.

Zmian nie było za to we wspomnianej kategorii "Najmniej oczekiwany prezent". Tu znów na pierwszym miejscu skarpety, na drugim dezodorant, a na trzecim kalesony. Podarowanie komuś dezodorantu może być odebrano jako sugestia, że obdarowany niespecjalnie dba o higienę osobistą - tłumaczyła jedna ze słuchaczek. A kalesony? Podobno są wybitnie nie-sexy. Być może, ale przy minus 20 trudno się bez nich obyć.

Tyle, że zima ma być łagodna, więc... A zresztą i tak o wszystkim zdecyduje Św. Mikołaj.


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat