Siostrzany duet w koncercie „Śpiewam Piotrków”

ePiotrkow Piątek, 23 marca 20185 3980
Po raz pierwszy w ramach koncertu „Śpiewam Piotrków” wystąpił taki duet, duet siostrzany. W czwartek 22 marca na scenie galerii MOK wystąpiły Julia i Zuzanna Kafar. Dziewczęta nie tylko zaśpiewały, ale również zagrały na skrzypcach, a Julia dodatkowo jeszcze na fortepianie i w kwartecie smyczkowym.

Ładuję galerię...

Bohaterkami piątego koncertu z cyklu "Śpiewam Piotrków" były siostry Julia i Zuzanna Kafar. 18-letnia Julia, na co dzień uczennica I Liceum Ogólnokształcącego i Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Piotrkowie Trybunalskim, zagrała na fortepianie i skrzypcach oraz zaśpiewała. W jej repertuarze znalazły się piosenki poważne, liryczne i pełne emocji. Były to między innymi "Tyle słońca w całym mieście" Anny Jantar, "Toxic" Britney Spears, "You lost me" Christiny Aguilery, czy francuskie "Tous Les Mêmes" Stomae'a i "Dernière Danse" Indilii. Z kolei 10-letnia Zuzia, również uczennica szkoły muzycznej w klasie skrzypiec, zaśpiewała takie hity, jak "Meluzyna", "Mam tę moc", "Zaczarowana" czy "Kaktus". Wspólnie siostry wykonały tytułowy utwór z musicalu "Upiór w operze".

 

Niespodzianką przygotowaną specjalnie dla publiczności był dodatkowy występ w trakcie koncertu kwartetu smyczkowego, z którym występuje starsza ze sióstr Kafar. Julia wraz z Julią Heinzel, Alexandrem Pastuszyńskim i Adamem Dębnym wykonali hiszpański taniec ludowy fandango.

 

Celem koncertów z serii „Śpiewam Piotrków” jest promowanie wśród piotrkowskiej publiczności młodych, lokalnych talentów. Na kolejny Miejski Ośrodek Kultury zaprasza już za miesiąc. 


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

anowi ~anowi (Gość)26.03.2018 19:56

Cudowne!!!

20


Zuźka ~Zuźka (Gość)24.03.2018 22:44

Mama też nieźle śpiewa i zapowiada....się😁

30


guzgu guzguranga23.03.2018 21:47

tak trzymać!!!

40


Rycerz;-) Rycerz;-)ranga23.03.2018 20:27

Pozazdrościć takich dzieciaków :)

50


... ~... (Gość)23.03.2018 11:59

super

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat