Sierpniowe letnie teatrzyki w MOK

MOK Piotrków Niedziela, 02 sierpnia 20200 946
Już w sierpniu w każdy wtorek o godz. 11.00 Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na teatralne spotkania z najmłodszymi widzami.
fot.: archiwum ePiotrkow.pl

Pierwszy spektakl pt. „W malowanej skrzyni” w wykonaniu aktorów teatru „Złoty Dukat” z Warszawy zagości na letniej scenie MOK 4 sierpnia. Bezpłatne wejściówki na spektakl (ich liczba z powodu epidemii będzie ograniczona) są do odebrania w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury (w godz. 9.00-18.30). Bilety na kolejne widowiska będą dostępne w każdy wtorek poprzedzający imprezę. Spotkania odbywać się będą z zachowaniem reżimu sanitarnego, a organizatorzy proszą o zabranie obowiązujących maseczek.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat