Siedziba piotrkowskiego Biura Powiatowego ARiMR oficjalnie otwarta

ePiotrkow Poniedziałek, 08 kwietnia 201922 10078
Już od kilku dni interesanci Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Piotrkowie mogą załatwiać swoje sprawy w nowej siedzibie instytucji przy ul. Kostromskiej 63. W poniedziałkowe przedpołudnie odbyło się oficjalne otwarcie obiektu.

Ładuję galerię...

Na uroczystości pojawiło się wielu gości, w tym m.in.: posłowie z naszego regionu. - Bardzo się cieszę, że mogliśmy uczestniczyć w otwarciu tego nowoczesnego budynku. To na pewno będzie godna siedziba dla osób związanych z piotrkowskim rolnictwem. Nie chodzi wyłącznie o samych rolników. Warto pamiętać też o tym, że pracownicy tej jednostki mogą odtąd swoje obowiązki wypełniać w niezwykle komfortowych warunkach - powiedział poseł Grzegorz Lorek.


Swoje życzenia kierownictwu i pracownikom piotrkowskiej ARiMR złożył też Zbigniew Ziemba, wicemarszałek województwa łódzkiego. - Myślę, że wszyscy rolnicy korzystający z pomocy piotrkowskiego biura odczują znaczną poprawę jakości świadczonych tu usług. Obecna lokalizacja na pewno jest zdecydowanie bardziej korzystna niż dotychczasowa. Jest też kilkanaście miejsc parkingowych, a na ul. Wroniej z parkowaniem bywały problemy. Poza tym znając profesjonalizm kadry tutejszego biura mogę powiedzieć, że interesanci na pewno będą zadowoleni z wizyt przy ul. Kostromskiej 63.


Na miejscu byli też przedstawiciele łódzkiego i krajowego kierownictwa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, którzy podkreślali, że ta przeprowadzka to duży sukces. - Nowoczesne i profesjonalnie wyposażone biuro daje szansę na pokazanie pełni wiedzy i kompetencji pracowników. Te przenosiny to efekt owocnej pracy wielu ludzi. Należą się im wielkie podziękowania. Przeprowadzaliśmy się tutaj dosłownie z całym dobytkiem, od pieczątek i przyborów biurowych aż po najbardziej masywne meble, które trzeba było w te nowe pomieszczeniach odpowiednio wkomponować. W najbliższej przyszłości planujemy przenieść do Piotrkowa jedną z jednostek organizacyjnych, która obecnie funkcjonuje w Łodzi. To stworzy dodatkowe miejsca pracy dla mieszkańców powiatu piotrkowskiego - powiedział Dominik Hamrin, dyrektor Łódzkiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.


Oprócz wymienionych oficjeli na otwarciu pojawili się też m.in. gospodarze gmin powiatu piotrkowskiego, twórcy nowoczesnego budynku przy ul. Kostromskiej 63, a także sami rolnicy. Nowa siedziba piotrkowskiego biura jest czynna od poniedziałku do piątku między 7:30 a 15:30.


Zainteresował temat?

4

5


Komentarze (22)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

lokalny rolnik ~lokalny rolnik (Gość)11.04.2019 10:54

Do kogo należy budynek na Wroniej i komu ARiMR wtedy płaciła i do kogo należy obecny budynek i komu teraz będzie instytucja płacić? Ktoś wie?

10


D ~D (Gość)09.04.2019 16:42

Bracia może zaczną w końcu regulować swoje zobowiązania.

50


gość ~gość (Gość)09.04.2019 09:31

Dlaczego w tym kraju nie można czegoś ot tak po prostu otworzyć i juz? Musi sie zjechać pierdyliard oficjeli którzy maja g... ważnego do powiedzenia. Po otwarciu zazwyczaj jest jakiś poczęstunek wiec jeszcze można cos na ruszcik wrzucic na koszt podatnika. Otwieraja siedzibę agencji rolniczej a ciekawe czy odroznia żyto od pszenicy, lochę od knura itd.

100


gość ~gość (Gość)09.04.2019 11:05

A ten "piotrkowianin z dziada pradziada" to po co tam był potrzebny? Na pewno limuzyną dotarł, no bo przecież nie pekaesem.

40


xx ~xx (Gość)08.04.2019 21:11

To ten budynek, który wybudował jeden z naszych miejscowych biznesmenów i w którym miała być klinika ortopedyczna? Marmury sprowadzane z zagranicy. :-) Ten budynek stoi już od przynajmniej 5 lat.

180


ŚwiętyiŚwięta ~ŚwiętyiŚwięta (Gość)09.04.2019 09:26

I księdza nie zabrakło...

62


gość ~gość (Gość)08.04.2019 14:38

WDF?! Co tam robił Antoine?

144


Alala ~Alala (Gość)08.04.2019 14:09

Bez księdza ani rusz. A przecież państwo nie kościelne.

187


Piotrkowianin Piotrkowianinranga08.04.2019 18:07

A dlaczego rządowa agencja przeniosła się z budynku należącego do Państwa (Urząd Skarbowy) do prywatnego i ile będzie płacić za wynajem? Zdaje się, że w należącym do Województwa dawnym Szpitalu Św. Trójcy znalazłoby się miejsce dla tej agencji.

273


kicha ~kicha (Gość)08.04.2019 16:45

do roboty frajery a nie lans do foto

173


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat