Siedem medali piotrkowskich zawodników

Kraj Czwartek, 15 listopada 20185
Kolejne udane występy zawodników klubu Copacabana Piotrków Trybunalski. Na odbywających się 3 listopada Mistrzostwach Polski w Brazylijskim Jui Jitsu w Gnieźnie, piotrkowscy reprezentanci wywalczyli 3 medale.

Ładuję galerię...

II miejsce zajął Damian Rzepecki w kat. junior, III miejsce Artur Motylski w kategorii adult brązowe pasy, III miejsce Adam Sobala w kat. master białe pasy.

Natomiast na Mistrzostwach Polski ALMMA w Sochaczewie zawodnicy z Piotrkowa wywalczyli 4 medale. Złoty medal zdobył w MMA Damian Rzepecki, który walczył także w formule brazylijskiego jui jitsu gdzie zajął z kolei II miejsce. Patryk Grabowski wywalczył I miejsce, a Gevorg Vardanyan II. Obaj panowie walczyli w formule full contact.