Seryjni złodzieje nie unikną kary

PolicjaRadomsko Wtorek, 12 stycznia 20217 2308
Trzej mieszkańcy województwa śląskiego, którzy dokonali na terenie Radomska kilku kradzieży z włamaniem, najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Ich celem były papierosy, które po kradzieży sprzedawali.
fot. pixabay.com / Mizianitka

Złodzieje dokonywali kradzieży z włamaniem w jednej z radomszczańskich hurtowni. Ostatnio ukradli stamtąd wyroby tytoniowe warte blisko 10 tysięcy złotych. Była to już kolejna ich akcja rabunkowa w tej placówce handlowej. Do pierwszej doszło w październiku ubiegłego roku. Dzięki działaniom policjantów trzej mieszkańcy województwa śląskiego zostali zatrzymani. Mundurowi odzyskali ukradzione tym razem produkty. Mężczyźni w wieku 29, 41 i 44 lat trafili do policyjnego aresztu. Podczas przesłuchania przyznali się do czterech kradzieży z włamaniem, jakie miały miejsce w radomszczańskiej hurtowni. Straty oszacowano na 87 tysięcy złotych. 


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_guru ~gość_guru (Gość)12.01.2021 14:41

Państwo trzeba okradać, a nie sklepy czy hurtownie. Złodziej złodzieja może.

30


Marlenka123 ~Marlenka123 (Gość)13.01.2021 08:13

Ciekawe dlaczego żadna partia do tej pory nie wpadła na pomysł publikowania wizerunku przestępców i dlaczego nie ma ogólnodostępnej bazy osób będących zagrożeniem dla społeczeństwa ??
Czyżby rządzącym nie zależało na naszym poczuciu bezpieczeństwa ??
Odważy się ktoś z redakcji portalu zapytać o to np. lokalnego posła - ozdrowieńca ??

20


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)12.01.2021 09:22

A kiedy wspomnicie o oszustach co wymuszali haracze za pracę od pracowników placówek przedszkolnych w Radomsku?? i chyba nie tylko tam jak się okazuje ...

70


drobno zlodzieje? ~drobno zlodzieje? (Gość)12.01.2021 11:39

fotka fatalnie dobrana do treści. Czy kradli drobne monety?

32


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat