Seria zdarzeń drogowych w Piotrkowie i regionie

ePiotrkow Środa, 11 lipca 20181 8248
Od kilku dni pogoda w województwie łódzkim jest bardzo zmienna. Mimo, iż może się wydawać, że warunki drogowe nie są bardzo złe to okazuje się, że chwila dekoncentracji, ale też inne czynniki mogą wpłynąć na ściągnięcie na siebie kłopotów. Wyjątkowo pechowe na drogach regionu okazało się środowe popołudnie.
fot.: archiwum ePiotrkow.pl

Policjanci 11 lipca do różnych zdarzeń drogowych wzywani byli kilkakrotnie. W Piotrkowie po 15 doszło do potrącenia pieszej na oznakowanym przejściu, ale pomoc potrzebna była też na terenie powiatu. 

 

Do niebezpiecznej sytuacji doszło bowiem również w Czarnocinie, gdzie kierujący traktorem mężczyzna stracił panowanie nad maszyną i uderzył w drzewo. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mogło być to spowodowane nagłym pogorszeniem się stanu zdrowia kierowcy. Został on przewieziony do szpitala, gdzie zostanie mu udzielona dalsza pomoc.

 

Ponadto na drodze krajowej numer 1 pomiędzy Piotrkowem a Kamieńskiem doszło do kolizji, w której uczestniczyły dwa samochody osobowe. Ruch w tym miejscu był ograniczony ponieważ policjanci musieli udrożnić lewy pas jezdni w kierunku Łodzi.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)13.07.2018 19:19

5

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat