Serce na grillu, czyli walentynki w Rynku

ePiotrkow Poniedziałek, 14 lutego 201129 8173
Pogoda dopisała, zakochani mogli więc spędzić swoje święto w plenerze. O atrakcje dla nich zadbał Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie, który wszystkich zakochanych w sztuce (i nie tylko) zaprosił do wspólnego świętowania w Rynku Trybunalskim.
Najpiękniejsze arie operowe w wykonała Agnieszka Kardas.

W niedzielne popołudnie ulice naszego miasta przemierzał Autobus Zakochanych, w którym zorganizowano inscenizacje teatralno-muzyczne. Właściwa impreza rozpoczęła się o godz. 15 w Rynku. Mieszkańcy miasta mogli wysłuchać koncertu Orkiestry Dętej z Longinówki oraz miłosnych arii w wykonaniu Agnieszki Kardas.

Spragnionych ODA poiła miłosnymi napojami i karmiła pieczonymi jabłkami.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (29)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Marzena - gość ~Marzena - gość (Gość)15.02.2011 17:28

?! Nie unoś się! Jeśli temat cię nie dotyczy, po co tu zaglądasz? Ja nie szukam znajomości. Pomieszalam trochę i bawią mnie niektóre reakcje. Rzekome bzdury też są przydatne(nawet nie wiesz jak!), ale skoro tak cię to rozgniewało, bo obojętnym osobnikiem (osobą) nie jseteś, wątek zakończymy.Więcej pogody ducha, to tak na przyszłość! I więcej dystansu!

00


Mariusz ~Mariusz (Gość)15.02.2011 16:40

"Marzena--gosc" napisał(a):
Przy okazji - maseczka Twoja opada, emocje Cię zdradzają.Dajesz się sprowokować.Jak wiesz, nie masz patentu na nieomylność.


Dziewczyno, o czym ty pleciesz?Jaka maska? Daj juz sobie spokój i nie wypisuj tych swoich bzdur. Znajdź se chłopaka,a nie szukasz go tutaj na forum.

00


Marzena - gość ~Marzena - gość (Gość)15.02.2011 15:36

Do "Mariusza";-)
A więc nożyce nadal dżwięczą? Ukłuły? Ale z pewnością nie Mariusza.:-D Przy okazji - maseczka Twoja opada, emocje Cię zdradzają.Dajesz się sprowokować.Jak wiesz, nie masz patentu na nieomylność. Skłonności do nadmiaru słów i wydawania wyroków, owszem! Ludzie znacznie więcej zauważają, również tu - na forum.

00


Mariusz ~Mariusz (Gość)15.02.2011 14:00

"Marzena-gosc" napisał(a):
Tyle, to każdy rozumie. Czytać i wyłapywać to, co charakterystyczne potrafimy. Również giętkość językową.Podobieństwa i różnice także.Przenikanie stylu.


Marzeno, ty chyba jednak niewiele z tego rozumiesz. Świadczą o tym twoje wpisy. Bo żadnych różnic nie dostrzegasz. Wypisujesz jakieś czołobitne dytyramby i nie wiem czego się po nich spodziewasz.

00


MARKPIO ~MARKPIO (Gość)15.02.2011 12:28

"Marzena-gosc" napisał(a):
Niebo dziś jaśniejsze. Może pora rozchmurzyć twarz! :-)


Czyżby Kaczyński odszedł? hurra!!!!!!!

00


Marzena- gość ~Marzena- gość (Gość)15.02.2011 12:22

Poprzednia moja odpowiedź byla skierowana do GOŚCIA BEZ PATENTU. Widzę, że pojawiło się już kilka wpisów. Ale urodzaj!!! Lopez, nie jestem Włostowicem. Żadnej intuicji( w końcu chyba facet jesteś), zero wyczucia i zrozumienia z twojej strony. Znowu zaczyna się kotłowaniana, oceny, porady, nuty zazdrości... Ludzie, więcej życzliwości. Niebo dziś jaśniejsze. Może pora rozchmurzyć twarz! :-)

00


Marzena- gość ~Marzena- gość (Gość)15.02.2011 12:12

Dziękujemy za odpowiedź. Tyle, to każdy rozumie. Czytać i wyłapywać to, co charakterystyczne potrafimy. Również giętkość językową.Podobieństwa i różnice także.Przenikanie stylu. Na razie wspomniana osoba - wywoływana wielokrotnie - nie dojrzała do jawnego powrotu, ma czas do namysłu i pewnie zrobi nam niespodziankę. Kto wie?
Uderzyłam tylko w stół... ;-) I serdeczne dzięki za tę wymowną reakcję, a jakże... A na brak zajęć nikt chyba nie narzeka.
Przez sentyment niektórzy tutaj powracają.Dobrego dnia!

00


aniela ~aniela (Gość)15.02.2011 11:58

"BLEKI" napisał(a):
Piotrze Włostowicu Wróć!!! Kochamy Cię!!!


Mów za siebie, dobrze? I podobnie jak Roman wodnikowi, ja tobie też radzę wizytę u lekarza. Takiego od głowy.

00


lopez ~lopez (Gość)15.02.2011 11:55

A mnie się coś wydaje, że ta cała Marzena ukazana w kilku odsłonach to po prostu sam Włostowic. Sam wywołuje siebie na forum. Czy to nie chore? Zmartwychwstań. Wróć. Niechaj stanie się cud. Żałosne

00


xx ~xx (Gość)15.02.2011 11:52

"BLEKI" napisał(a):
Piotrze Włostowicu Wróć!!! Kochamy Cię!!!

No bez przesadyzmu ale to jest szczera prawda. To forum bez Ciebie to już nie to samo.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat