Seniorzy znów popisali się swoimi umiejętnościami

MOK Piotrków Wtorek, 05 listopada 20191 2553
W Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim organizowane są warsztaty rękodzieła artystycznego dla seniorów. Osoby powyżej 60 roku życia mogą rozwijać swoje umiejętności na zajęciach pod czujnym okiem instruktor Magdaleny Ciżewskiej.

Ładuję galerię...

- Rękodzieło artystyczne to dziedzina twórcza, wyjątkowo życzliwa dla wszystkich nawet dla amatorów, przynosi radość i odprężenie. Może stać się dla niektórych nową pasją. Zajęcia w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK to szansa na integrację społeczności seniorów, skupienie osób o podobnych zainteresowaniach, wieku i twórczym potencjale. To szansa na urozmaicenie życia i oderwanie od jego monotonii - informują organizatorzy.

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Tornado Wichura Tornado Wichuraranga06.11.2019 12:30

No fajnie miło o tym czytać. Ale nie ma wzmianki o młodzieży czy osobach w średnim wieku. Rozumiem ,że aktywizacja seniorów itp. Tylko w tym momencie co z innymi, na pewno znaleźli by się chętni w wieku od 18 do 40 lat, którzy z chęcią by przyszli na takie warsztaty.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat