Seniorzy z dziećmi piekli pierniki

MOK Piotrków Wtorek, 10 grudnia 20192 2224
Święta tuż, tuż... czas więc na pieczenie pierników. W czwartek (9 grudnia) seniorki z Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury odwiedziły dzieci w Pogotowiu Opiekuńczym w Piotrkowie Trybunalskim i razem z młodymi pomocnikami piekły i dekorowały świąteczne pierniki.

Ładuję galerię...

Seniorki oraz dzieci z ogromnym zapałem i zaangażowaniem zabrały się do pracy – wyrabiały i wałkowały ciasto, wykrawały ciasteczka. Efektem ich wspólnej pracy były pełne blachy pierniczków. W całym pomieszczeniu unosił się zapach korzennych przypraw. Co jest najatrakcyjniejsze w robieniu pierniczków? Oczywiście, ich ozdabianie. Efekt pracy można podziwiać na zdjęciach.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)10.12.2019 20:05

A co mają do wiatraka?

10


aaaa ~aaaa (Gość)10.12.2019 22:25

Super pomysł.Fajne Kobietki

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat