Seniorzy świętowali Andrzejki

Strefa FM Sobota, 01 grudnia 20183 5205
Wesoło, artystycznie i magicznie - takie były Andrzejki seniorów z Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie.

Ładuję galerię...

Wydarzenie odbyło się pod hasłem "Andrzejkowe tradycje według seniorów". Uczestnicy na brak atrakcji nie mogli narzekać. Były występy wokalne w wykonaniu zespołu Senior Ewki oraz tańce, w tym także nauka belgijki. Podczas andrzejkowego spotkania nie mogło zabraknąć wróżb. Każdy mógł dowiedzieć się, co go czeka w najbliższej przyszłości, seniorzy czytali z karteczek, kostki do gry, cukierków i lanego wosku.
Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

andrzejek ~andrzejek (Gość)15.12.2018 08:37

Bawimy się... Dobrze, ale - może - obok zabawy, nasze władze miasta, wzorem innych grodów, zaczęły by naprawdę dbać o seniorów. Dlaczego w Piotrkowie nie ma, choćby, bezpłatnych szczepień przeciw grypie, także różnego rodzaju zniżek?

00


gość ~gość (Gość)05.12.2018 08:58

A ja samą młodzież.

10


gość ~gość (Gość)04.12.2018 10:09

Ja tu widze same panie

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat