Ścięli ponad 430 krzaków konopi

PolicjaBełchatów Środa, 20 czerwca 20182 8443
Ogromną plantację konopi indyjskich policjanci znaleźli w lesie na terenie gminy Kluki. Czarnorynkowa wartość narkotyku, który można byłoby uzyskać z roślin, to około 330 tys. zł.
fot. policja

20 czerwca funkcjonariusze pojawili się o poranku w rejonie kompleksu leśnego w gminie Kluki. Z ich ustaleń wynikało, że może znajdować się tam plantacja konopi indyjskich. Szybko znaleźli poletka obsiane krzakami. Rośliny znajdowały się w różnych fazach wzrostu. Mierzyły do 100 cm.

 

- Szacuje się, że czarnorynkowa wartość narkotyku, który można byłoby pozyskać z krzaków, wyniosła około 330 tys. zł. Rośliny (ponad 430 sztuk) zostały ścięte i zabezpieczone do depozytu – informuje oficer prasowy komendy policji w Bełchatowie.

 

Policjanci ustalają teraz, kto był właścicielem uprawy.

 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Riki ~Riki (Gość)20.06.2018 15:56

nie rozumiem tych frajerow co informuja służby o tych plantacjach, mądrzejszym wyjsciem jest przytulenie sobie znaleźnego, kazdy kto myśli mózgiem by tak zrobił.

82


gość ~gość (Gość)20.06.2018 22:35

Dlatego policjant ukrywa twarz?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat