Samochody zniszczone przez... ulotki

ePiotrkow Poniedziałek, 23 czerwca 201430 9565
Kilkanaście, a być może kilkadziesiąt szyb samochodowych umazanych farbą drukarską – to efekt wkładania ulotek za wycieraczki.
Foto: MW

Do redakcji portalu ePiotrkow.pl zgłosił się właściciel samochodu, mieszkaniec ulicy Kostromskiej w Piotrkowie. - W sobotę rano poszedłem do samochodu. Za wycieraczką znajdowała się rozmyta przez deszcz ulotka jakiejś firmy. Po jej wyjęciu zauważyłem, że na szybie został jej „odcisk”. Najpierw próbowałem zmyć to wycieraczką i płynem ze spryskiwacza, ale efekt był jeszcze gorszy. Ta farba rozmazała się na połowie szyby. Musiałem wrócić do domu, wziąć gorącą wodę i myć całą szybę. Ogólnie drażnią mnie gazetki reklamowe za wycieraczkami, ale pół biedy, kiedy mogę ją wyjąć i po prostu wyrzucić. Inna sprawa, kiedy muszę tracić czas, wracać do mieszkania, brać wodę z płynem i myć samochód. Dlaczego osoba, która zleca drukowanie i roznoszenie tych ulotek nie liczy się z tym, że sprawia komuś kłopot i niszczy samochód? - pyta kierowca.

Po telefonie piotrkowianina sprawdziliśmy „efekt” roznoszenia ulotek wskazanych przez rozmówcę. Okazało się, że kilkadziesiąt samochodów znajdujących się na parkingach przy ulicy Kostromskiej i w jej okolicach ma odciśniętą ulotkę na szybie.

Próbowaliśmy skontaktować się z właścicielem firmy i uzyskać jego komentarz w sprawie, jednak jak dotąd się to nie udało.


Zainteresował temat?

18

1


Komentarze (30)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

MIX ~MIX (Gość)25.06.2014 11:35

A ja wiem jaka to firma i powiem! To firma co mandaty za parkowanie za wycieraczki wkłada :)

41


śmieszek ~śmieszek (Gość)25.06.2014 06:56

do loko. Popieram wc dla ptaków a jeżeli nie to pampersy...w zależności od wielkości ptaka....po co się denerwować i myć maskę.A mmoże "Drzewa WC Dla Ptakow" można zgłosić w ramach budżetu obywatelskiego?

11


? ~? (Gość)24.06.2014 21:01

"Ulotkarz" napisał(a):
Ktoś kto jeździ autem codziennie napewno nie będzie miał problemu z rozmytą ulotką.


Jeżdżę codziennie, a tego dnia nawet dwa razy - i tak mi rozmyło i przykleiło tą ulotkę. A tak na marginesie, żadnej ulotki nie czytam - od razu wyrzucam do kosza.

40


Gosia ~Gosia (Gość)24.06.2014 13:15

Niestety także na moim samochodzie-na szybie i na karoserii pozostały ślady, które zlikwidować jest bardzo trudno. Może właściciel firmy podejmie się naprawy szkód?

61


Kierowca ~Kierowca (Gość)24.06.2014 10:43

Niech sobie roznosza nawet za 50 zł za godzię tylko ciekawe czy ty byś się nie wkurzył/wkurzyła jak by to ktoś tobie niszczył samochód jakimiś zbędnymi ulotkami . Ciekawe jestem czy tez byś ich tak bronił !

90


Ulotkarz ~Ulotkarz (Gość)24.06.2014 09:20

Biedni chorzy ludzie, nie rozumiecie że ktoś roznoszący te ulotki zarabia tym na chleb? i to czasami nie małe pieniądze bo nawet do 40 zł za godzinę? A jak się samochód ma tylko na pokaz żeby stał przed blokiem totak jest. Ktoś kto jeździ autem codziennie napewno nie będzie miał problemu z rozmytą ulotką. Bardziej szkodliwe i denerwujące są ptaki srające na szyby i maskę

017


Tomek ~Tomek (Gość)24.06.2014 07:59

Mi się udało przeczytać ulotkę, ale właściciel firmy i tak już pewnie ma ciepło i nie ma sensu jeszcze bardziej utrudniać mu życia ;)
Można stwierdzić, że ulotki nic nie dają, skoro tyle osób po prostu je wyjmuje i wyrzuca. Lepiej zainwestować w wyszukiwarkę internetową i znaleźć się na pierwszej stronie dla zainteresowanych.

50


loko ~loko (Gość)24.06.2014 07:56

I wszystkie ptaki powinni wystrzelać. Umyłem auto a rano wielki sraptak był na masce. Bardzo mnie to zdenerwowało musiałem umyć maskę nie wspomnę że po 2 tygodniach taki guan mógłby wgryżć sie w lakier. Polski Zwiazek Ornitologów powinien płacić za takie sraptaki !!! Jestem oburzony że nie ma w Piotrkowie Drzew WC dla ptaków gdzie są władze Miasta ??

71


loko ~loko (Gość)24.06.2014 07:53

"rave" napisał(a):


Taaaa jak ktoś dotknie Twojego parasola w autobusie to mandat bo to Twoja własność :) Już od tej demokracji ludziom zwoje mozgowe powypalało

21


tutaj tutajranga23.06.2014 21:41

Powinny być mandaty za wkładanie mandatów za wycieraczkę...
Taki mandat, zresztą, można se...

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat