Samochodem wjechał w balkon. Był pijany

PolicjaOpoczno Piątek, 30 sierpnia 20194 5827
Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 14.00 przy ul. Partyzantów w Opocznie. Kiedy na miejsce przyjechali funkcjonariusze, w samochodzie nikogo nie było. Dzięki relacji świadków udało się namierzyć kierowcę osobówki, który jak się okazało miał 2,3 promila alkoholu w organizmie.

Jak informują opoczyńscy policjanci przyjeżdżając na miejsce zobaczyli, że w balkon budynku wielorodzinnego wjechała osobowa mazda, jednak przy pojeździe nie było już kierowcy. Z relacji świadków wynikało, że samochodem poruszało się dwóch młodych mężczyzn.  W trakcie przejazdu na wysokości ulicy Żeromskiego mundurowi zauważyli 30-latka, którego wygląd odpowiadał rysopisowi osoby wskazanej przez świadków.  Mężczyzna  przyznał się do spowodowania kolizji. Stwierdził, że  stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w  balkon.  W czasie dalszych ustaleń, okazało się, że kierowca miał ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie.

 

 30 - latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji i zagrożenia w ruchu drogowym.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)31.08.2019 09:29

Do gość oczywiście, że mógł ale świadkowie na pewno potwierdzą, że zataczał się a zawartość alkoholu w organizmie będzie spadać a nie wzrastać jak to by było świerzo po wypiciu.

20


Jan Kowalski ~Jan Kowalski (Gość)30.08.2019 16:29

I po co ta informacja z Opoczna w Piotrkowie obowiązuje 2.6

23


gość ~gość (Gość)30.08.2019 11:32

Mógł napić się po zdarzeniu, skąd ta pewność że był po spożyciu w momencie jazdy?

67


gość ~gość (Gość)30.08.2019 11:19

Opoczno, Bełchatów, Tomaszów... Przecież to ePiotrkow!

52


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat