Samochód stanął w ogniu, kierowca był pijany

PolicjaBełchatów Czwartek, 31 stycznia 20196 8953
Kierowca opla próbował wyjechać z przydrożnego rowu, tymczasem spod komory silnika wydobywał się ogień. Zareagowali świadkowie zdarzenia, którzy próbowali wyciągnąć mężczyznę z auta. Kiedy wezwano policję, okazało się, że 35-letni kierowca ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie.
fot. policja

We wtorek 29 stycznia o godzinie 12.00 dyżurny policji dostał informację, że w miejscowości Kalisko w powiecie bełchatowskim pali się samochód. Na miejscu policjanci zastali niecodzienną sytuację. Spod komory silnika opla insignia, który stał w rowie, wydobywał się ogień, a kierowca nie chciał wysiąść z auta. - Policjanci odizolowali kierującego w bezpieczne miejsce i ugasili ogień – mówi oficer prasowy komendy w Bełchatowie. - Świadkowie zdarzenia powiedzieli, że zauważyli jak kierowca opla próbował wyjechać z przydrożnego rowu, mimo że spod komory silnika zaczął wydostawać się dym. Sytuacja wydała im się niepokojąca, więc bez wahania zareagowali. Próbowali wyciągnąć kierowcę z auta, który - nie zważając na nic - chciał odjechać. Kiedy zorientowali się, że mężczyzna jest pijany, wyjęli kluczyki ze stacyjki, uniemożliwiając dalszą jazdę, potem poinformowali policję.

 

Mężczyzna został zatrzymany przez policję. Okazało się, że 35-latek miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Mieszkaniec gminy Kamieńsk stracił już prawo jazdy i trafił do policyjnego aresztu. Odpowie przed sądem. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, utrata uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi i grzywna.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)31.01.2019 16:03

Mam więcej i jestem w stanie jeździć

18


gość ~gość (Gość)01.02.2019 10:37

Może od oparów miał promile, bo on nie pił.

21


gość ~gość (Gość)31.01.2019 14:27

Ponad 3 promile w środku tygodnia o godz.12.00????!

71


poważnie ~poważnie (Gość)31.01.2019 12:16

To nie są samobójcy, to są zabójcy.

181


Pan Samochodzik ~Pan Samochodzik (Gość)31.01.2019 11:52

Po prostu w samochodzie zadziałała IA.

61


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat