Sąd ogłosił upadłość Piotrkowskiej Fabryki Mebli

Strefa FM Piątek, 08 lutego 201314 5401
Sąd w Piotrkowie Trybunalskim ogłosił upadłość Piotrkowskiej Fabryki Mebli. Wniosek o upadłość we wrześniu zeszłego roku złożył jeden z byłych pracowników firmy.

- Postanowieniem Sądu Rejonowego w Piotrkowie z 30 stycznia 2013 ogłoszono postanowienie o upadłości Piotrkowskiej Fabryki Mebli Spółki z o.o. w Piotrkowie. Jednocześnie wyznaczono osobę syndyka oraz wezwano wierzycieli upadłego do zgłaszania swojej wierzytelności w terminie trzech miesięcy od daty ukazania się obwieszczenia o upadłości (ukaże się ono w Monitorze Sądowym i Gospodarczym w przyszłości) - mówi Agnieszka Szulc-Wroniszewska, prezes Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim

Wyrok w tej sprawie nie jest prawomocny.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

9

0


Komentarze (14)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

qqqqqqq ~qqqqqqq (Gość)08.02.2013 11:43

normalne w polsce,zakłady krajowe upadają i powstają zagraniczne markety

00


PIOgromca ~PIOgromca (Gość)08.02.2013 11:16

GDZIE TA PIE..... SOLIDARNOŚĆ która donosi na Piotrkowską Inicjatywę Obywatelską. !!!!
[u]

00


sklave sklaveranga08.02.2013 10:49

Na a gdzie była Solidarność???
Aha list poparcia dla prezydenta pisała.
No i przegapili taki moment.
Piotrków w moim obiektywie.
Najważniejsze wydarzenia, inwestycje.........


No ale skoro tylko....
http://sklave.manifo.com/galeria

00


leo ~leo (Gość)08.02.2013 09:34

To już nie ma co w Piotrkowie upaść , bo wszystko leży , klapa całkowita , może więcej parkingów płatnych zrobić by prominenci miasta kasę mieli a ludzie się z Piotrkowa wyprowadzili , bo nie ma tu już nic do roboty , żadnej konkretnej pracy podjąć nie można , bo nie ma - pozostał tylko doradca klienta na telefon , kosmetyki i praca przez tzw. biura pośrednictwa pracy , które jak hieny zarabiają na biedocie ale i to padnie bo społeczeństwo miasta ubożeje w zastraszającym tempie , ciekawe co robią władze miasta , czy coś robią by zatrzymać bezrobocie i emigrację w Piotrkowie ? , czy jak wszyscy - mówią - jest kryzys - , co to znaczy ? - nie róbmy nic , płaćmy głodowe - My / czytaj rada miasta , pracodawcy / jesteśmy usprawiedliwieni ? choć i u pracodawców jest nie wesoło .

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat