Rzucił płytą chodnikową w samochód, po czym sam wezwał policję

PolicjaBełchatów Sobota, 06 marca 202113 6322
Chwycił za płytę chodnikową, rzucił nią w zaparkowaną dacię, po czym sam wezwał policję. 33-latek z Bełchatowa wybił w samochodzie szyby oraz zarysował drzwi. Teraz odpowie za zniszczenie mienia.

Ładuję galerię...

Bełchatowska policja otrzymała zgłoszenie o uszkodzeniu pojazdu na jednym z tamtejszych osiedli mieszkaniowych. Zniszczenia samochodu, według zgłaszającego, miał dokonać jego znajomy. Patrol, który udał się na miejsce zdarzenia szybko ustalił, że sprawcą jest... sam zgłaszający. - Mężczyzna oświadczył, że zauważył znajomego, z którym ma konflikt i chcąc wyładować swoją złość, wziął do ręki kawałek płyty chodnikowej, którą rzucił w przypadkowe auto. Ustalono właściciela pojazdu marki Dacia Dokker, który wartość strat wycenił na 1500 złotych. Wandal był pod znacznym wpływem alkoholu - mówi sierżant sztabowy Marta Płomińska z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.


33-letni mieszkaniec Bełchatowa został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyźnie za zniszczenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (13)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

MAcGyver ~MAcGyver (Gość)06.03.2021 15:01

Każdemu mogą się zdążyć nerwy, a wy odra u do więzienia na 5 lat, masakra

15


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat