Rzecznik Widzewa nie wie nic o negatywnej decyzji miasta

Strefa FM Wtorek, 13 stycznia 201517 3758
- Oficjalnie nic nam nie wiadomo o negatywnej decyzji Piotrkowa odnośnie rozgrywania w mieście meczów Widzewa w rundzie wiosennej - powiedział rzecznik prasowy RTS Widzew Łódź.

Przypomnijmy, że wczoraj na stronach internetowych magistratu pojawiła się informacja, że łódzki klub jednak nie zagra w piłkę w naszym mieście. - Po przeanalizowaniu oferty pojawiło się zbyt wiele znaków zapytania, więc zdecydowaliśmy się zrezygnować z dalszej współpracy w tym zakresie – wyjaśnia na stronie Urzędu Miasta Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jak dodaje, taką odpowiedź otrzymały władze klubu.

Michał Kulesza, rzecznik prasowy RTS Widzew Łódź podaje jednak, że klub nie otrzymał oficjalnej informacji o tym, że nie będzie grał w Piotrkowie. - Kontaktowaliśmy się z magistratem i w tym tygodniu planowane było spotkanie dotyczące naszej gry w Piotrkowie. Nie mam oficjalnej informacji o tym, że miasto nas nie przyjmie i czym ta decyzja jest spowodowana, dlatego ciężko odnieść mi się do tej wiadomości - mówi Michał Kulesza.

Rozmowy na temat gry na stadionie Concordii przez łódzki Widzew prowadzone były od połowy zeszłego roku.


Zainteresował temat?

3

4


Komentarze (17)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ŁKS ~ŁKS (Gość)19.01.2015 18:41

Piotrków tylko Biało-Czerwono-Biały

01


mózg,,, ~mózg,,, (Gość)15.01.2015 20:12

"lks" napisał(a):

czloneku wiesz czym sie różni prawdziwy kibic od kibica pewnie nie a jakim ty jesteś kibolem jak to sie teraz mówi ile meczów byłeś a ile meczów nie byłeś zadaj sobie pytanie jakim naprawde jesteś kibicem tym który maluje mury czy tym co kibicuje nie nazywaj kibicowaniem ustawkami napadania na innych fanów innych klubów prawdziwy kibic idzie mecz oglądać i wspierać swój kochany klub a takich prawdziwych kibiców jest brak

20


Bartosz Pisarek Bartosz Pisarek15.01.2015 13:07

Tragedia by była... jeszcze nam tego brakowało żeby Widzew skalał naszą piękną piotrkowska ziemie.

02


piotrkowianin. ~piotrkowianin. (Gość)15.01.2015 09:07

Tak naprawdę to ja uwielbiam pobożnego

01


johny ~johny (Gość)14.01.2015 17:36

zgadza się masz racje ale czy nie puścisz dzieciaka na wycieczke bo tam moze usłyszeć wulgaryzmy?? nie wspomne juz o innych zagrożeniach. Ja nie twierdze, że mecz to kuleczko różańcowe ale takie zachowania niestety nas otaczają i nic na to nie poradzisz w przypadku meczu możesz chciaż interweniować albo na żywym przykładzie wytlłumaczyć dziecku co to jest antysemityzm:) Pozdrawiam i troch dystasnu.

40


johny ~johny (Gość)14.01.2015 14:25

Oczywiście masz racje ale czy nie puścisz dziecka na wycieczkę bo może tam słuchać bluźnierstw?? Nie wspomnie już o innych rzeczach jakie może sobie zafundować. Nikt nie jest debilem i jak bedzie chciał krzyczeć to będzie krzyczał najważniejsze to miec takie podejście i potrafic wytłumaczyc dziecku tak żeby takie sprawy nie miały na niego wpływu. No i zawsze możesz na przykładzie wytłumaczyć co to antysemityzm:)

30


 do johny ~ do johny (Gość)14.01.2015 14:13

do johny
[cytat]Wszystkich tych, którzy wypowiadają się na temat Widzewa zapraszam na mecz z dziećmi i całą rodziną. 100 razy bardziej bał bym się bał puścić dziecko na dyskotekę do kwadratu gdzie regularnie są zadymy ale taką mamy mentalność, która na to przyzwala a rozdmuchany i wyolbrzymiony tzw. temat kiboli to jedna wielka bujda. Chodze na mecze Widzewa od wielu lat i nigdy nie byłem świadkiem jakiejkolwiek zadymy czy burdy a w wrecz przeciwnie- świetna atmosfera, doping i oprawy wiec wszyscy ci co utożsamiają kibicowanie z banda kilku gnojków latających po mieście w dresie ze sprajem proszę o przyjscie na mecz a nie klepanie bzdur przed ekranem komputera.
Kibice słusznie się oburzają gdy utożsamia się ich ze stadionowymi bandytami. Wśród normalnych ludzi zawsze trafi się grupa cymbałów którym chodzi o rozróby. Ale na stadionie Widzewa słychać antysemickie przyśpiewki obrażające ŁKS,czy słynne j..ć pzpn k..., ch... używa się jak przecinków. Mówienie że tak nie jest to ściema. Nie jestem hipokrytą na co dzień też często spotykamy się z różnymi formami chamstwa na które nie mamy wpływu, ale jeśli ktoś mówi zabierz na mecz dzieci będzie świetna atmosfera to jest delikatnie mówiąc nie do końca ogarnięty. Dziękuję

50


janusz ~janusz (Gość)14.01.2015 12:12

"mlode-pokolenie" napisał(a):

jednego winnego wskazałeś...a czemu nie wskazałeś drugiego winnego ?? bo napis widzew też wskazuje od razu winnego :)

30


johny ~johny (Gość)14.01.2015 09:47

Wszystkich tych, którzy wypowiadają się na temat Widzewa zapraszam na mecz z dziećmi i całą rodziną. 100 razy bardziej bał bym się bał puścić dziecko na dyskotekę do kwadratu gdzie regularnie są zadymy ale taką mamy mentalność, która na to przyzwala a rozdmuchany i wyolbrzymiony tzw. temat kiboli to jedna wielka bujda. Chodze na mecze Widzewa od wielu lat i nigdy nie byłem świadkiem jakiejkolwiek zadymy czy burdy a w wrecz przeciwnie- świetna atmosfera, doping i oprawy wiec wszyscy ci co utożsamiają kibicowanie z banda kilku gnojków latających po mieście w dresie ze sprajem proszę o przyjscie na mecz a nie klepanie bzdur przed ekranem komputera.

82


Fred ~Fred (Gość)13.01.2015 20:21

"Piotrkowianin" napisał(a):

człowieku popatrz jak jest zarządzany ten klub którego przez przypadek tylko nazywany jest widzewem a potem formułuj zarzuty.

02


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat