Ruszyły remonty chodników

ePiotrkow Piątek, 03 maja 20135 1868
Rozpoczynają się remonty chodników znajdujących się na terenie Bełchatowa. Ekipy drogowców spotkamy w centrum miasta oraz na osiedlach mieszkaniowych. Oprócz nowego chodnika powstaną też ścieżki rowerowe.


- Już dziś wytypowanych jest kilka najpilniejszych remontów dotyczących remontów chodników. Mówię o ul. Edwardów, o ul. Dąbrowa , ul.1 Maja. To duże remonty, które w przyszłości pozwolą mieszkańcom stapać po nowych chodnikach. W części ul. Edwardów będzie się to wiązało z wyłączeniem ruchu rowerowego od bloku nr 333 i  całej zachodniej strony osiedla Dolnośląskiego - powiedział Dariusz Matyśkiewicz - wiceprezydent Bałchatowa.

Remonty chodników i budowa ścieżek dla rowerów pochłonąć może nawet 300 tysięcy zlotych.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

BezSenSoo ~BezSenSoo (Gość)06.05.2013 23:02

W Piotrkowie bez zmiany chodniki są i będą połamane.

00


pi ~pi (Gość)03.05.2013 16:37

co mnie belchatów obchodzi!!!!!!!!!

00


Macieju ~Macieju (Gość)03.05.2013 16:22

Tylko w bełchatowie coś z tym robią. W piotrkowie najchętniej postawili by znak z ograniczeniem prędkości w ruchu pieszym do 2km/godz, do tego znak informujący o niebezpieczeństwie i poziomych nierównościach terenu, powtórzony zapewne po trzykroć przed każdą dziurą. Do tego patrol straży miejskiej wlepiający mandat pieszym łamiącym nakaz zwolnienia kroku, za stwarzanie niebezpieczeństwa w ruchu lądowym. Ot, cała Polska właśnie. Bez komentarza.

00


op ~op (Gość)03.05.2013 13:14

Ktoś z Bełchatowa czyta epiotrkow.pl?

00


gość ~gość (Gość)03.05.2013 08:33

a ile ja się naczytaam na tym forum, że takie widoki to tylko w Piotrkowie, że Bełchatów nie ma dziur itp., a tu proszę, jaki śliczny bełchatowski chodniczek...

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat