Ruszyły przygotowania do budowy obwodnicy Bełchatowa

Strefa FM Wtorek, 04 lutego 20144 5553
Trwa wycinka około siedmiu hektarów lasów, pod przyszłą obwodnicę miasta. Koło Nowego Światu, gdzie obwodnica będzie łączyć się z DK 8 teren przyszłej inwestycji odwiedził starosta bełchatowski, Szczepan Chrzęst.

- Byłem na terenie wyrębu lasów, po którym będzie przebiegała obwodnica miasta. Mam nadzieję, że to wszystko ruszy. Biorąc pod uwagę, że jesteśmy powiatem zielonym, mamy dużo statuetek w tym zakresie, to przykro patrzeć na wycinkę tysięcy drzew. Z drugiej strony trzeba popatrzeć na życie i bezpieczeństwo, które ważniejsze jest dla rozwoju gospodarczego powiatu - mówił starosta.

Obwodnica Bełchatowa ma za zadanie wyprowadzić ruch tranzytowy z centrum miasta i tym samym usprawnić przejazd na trasie Wrocław - Warszawa DK 8.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

qwerty ~qwerty (Gość)13.02.2014 17:39

"Lesina23" napisał(a):

Skąd masz te wiadomości :) Lepiej zmień informatora. A tak dla twojej wiadomości. Już nie długo Bełchatowska elektrowni będzie zaopatrywać w ciepło dziurawy Piotrków który też się wyludnia.

30


bywalec ~bywalec (Gość)05.02.2014 11:25

Bełchatów jest miastem /wsią???? ,ale niema rozsypujących się kamienic i najgorszych dróg w okolicy.

41


Marcin Marcinranga04.02.2014 23:18

A gdzie ekolodzy??? wyciąc 7h lasów dla obwodnicy miasta ktore za ok 5-10 lat zostanie wsią bo kopalnie zamkną to ludzie z tamtąd szybciej uciekną niż z PTB

16


broda ~broda (Gość)04.02.2014 12:33

Cytuję:
... to przykro patrzeć na wycinkę tysięcy drzew


Gdzie teraz na grzyby?

12


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat