Rusza kolejna edycja wojewódzkiego budżetu obywatelskiego

Strefa FMŁódzkie Niedziela, 09 lutego 20201 1883
20 lutego rozpoczyna się nabór projektów do IV edycji budżetu obywatelskiego „ŁÓDZKIE NA PLUS”.
fot. Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

Na realizację projektów w ramach budżetu obywatelskiego w 2021 r. władze samorządu województwa łódzkiego przeznaczą 8 mln zł. - To pieniądze do dyspozycji mieszkańców województwa na pomysły, na marzenia, na zadania, których nie mogli do tej pory zrealizować w tym sektorze pozarządowym. Mamy 8 milionów złotych w podziale na dwie pule: wojewódzką i powiatową. Mamy nadzieję, że nadal będą realizowane z zakresu kultury, sportu, edukacji, bezpieczeństwa lub rehabilitacji zdrowotnej - mówił Dawid Mazurkiewicz, dyrektor Kancelarii Marszałka Województwa Łódzkiego. Nabór projektów potrwa do 12 marca. Głosowanie na projekty w ramach BO „ŁÓDZKIE NA PLUS” na 2021 rok planowane jest od 4 do 30 czerwca, a jego wyniki poznamy do 18 września.


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Bolek ~Bolek (Gość)09.02.2020 19:54

Głosujcie na dalszą realizację ciągu pieszo rowerowego wokół Bugaja

02


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat