Rusza Strefa Najlepsza pod Słońcem

Strefa FM Sobota, 27 czerwca 20208 1928
W poniedziałek 29 czerwca rusza letnia audycja Radia Strefa FM Piotrków. Radiowcy zapraszają od poniedziałku do piątku między 10:00 a 13:00.

Strefa Najlepsza pod Słońcem to letnia audycja emitowana od 29 czerwca do 31 sierpnia. W programie m.in. "Znani i nieznani w regionie" Agnieszki Warchulińskiej, "Przebój na lato sprzed lat" Marcina Cecotki. Nie zabraknie informacji o ciekawych miejscach w regionie czy ciekawych gości.


Poza tym na radiowej antenie absolutna premiera powieści "Trzecie Życie Nikodema Dyzmy". Autorem dalszym losów prezesa Banku Zbożowego jest Artur Wolski.


- „Kariera Nikodema Dyzmy" Tadeusza Dołęgi-Mostowicza to moja ulubiona książka, podobnie jak serial w reżyserii Jana Rybkowskiego. Genialna rola Romana Wilhelmiego spowodowała, że ta postać jest znana większości Polaków. Niestety nie poznaliśmy dalszych losów głównego bohatera. Dlatego zdecydowałem się na napisanie powieści, której akcja dzieje się przede wszystkim w moim rodzinnym mieście - tłumaczy autor.


- Nie miałem zamiaru powielać mistrza – Dołęgi – Mostowicza, bo osiągnięcie jego poziomu było niemożliwe. Jednak wielu fanów Nikodema Dyzmy chciałoby wiedzieć, co dalej spotkało bohatera powieści pana Tadeusza. Ponieważ jest to moja pierwsza powieść, liczę na Państwa wyrozumiałość - dodaje.


Powieść będzie czytał znany wielu piotrkowianom aktor, wokalista i konferansjer Bartosz Gumulec. Strefę Najlepszą pod Słońcem poprowadzi Krzysztof Żołądek.

 


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

euzebiusz ~euzebiusz (Gość)04.07.2020 20:55

Dobrze się tego słucha, fajna muzyka i zajebista powieść! GRATULACJE! Chciałbym później przeczytać!

01


cynik ~cynik (Gość)27.06.2020 11:38

Panie Wolski Arturze. Nie wiem czym Pan się kierował kreując swojego bohatera. Wszak Dyzmów współczesnych w Polsce jest niezliczona ilość. Pana zadanie skończy się porażką chyba ,że chce Pan to pociągnąć do końca swoich dni. Wyznaczając nowych Nikodemów.

40


epe ~epe (Gość)29.06.2020 08:27

Jestem bardzo ciekawy. Zarówno samej powieści, jak i interpretacji. btw. czy i kiedy będzie można kupić w wersji papierowej?

50


epep ~epep (Gość)28.06.2020 17:33

Jakie miasto takie radio

21


Marlenka123 ~Marlenka123 (Gość)27.06.2020 23:21

Pamięta ktoś studio w Barkowicach i utwór " żółte żagłówki"

30


gość ~gość (Gość)27.06.2020 12:49

Z chęcią posłucham a potem przeczytam

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat