Rusza Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020

ePiotrkowŁódzkie Środa, 02 grudnia 20200 551
Od środy (2 grudnia) do piątku (4 grudnia) odbywać się będzie XIII Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020 organizowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. W tym roku zostało zorganizowane wyjątkowo w formule on-line. Mimo to Forum jest zaplanowane tak, by stanowić platformę wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami szczególnie małych i średnich firm oraz miejsce otwartej i inspirującej dyskusji.

 

Tegoroczne wydarzenie obejmuje różnorodne tematy gospodarcze, ale wiodącym będzie sytuacja przedsiębiorców i pracowników w związku z pandemią. Eksperci i zaproszeni goście będą się zastanawiać nad sytuacją rynku pracy po pandemii, zwiększeniem inwestycji w infrastrukturę i logistykę dla poprawy sytuacji gospodarczej, większym wykorzystaniem Internetu i możliwości, jakie daje, dla utrzymania kondycji firm.

 

Wśród panelistów będą m.in. przedstawiciele rządu, samorządowcy, rektorzy i wykładowcy wyższych uczelni, dyrektorzy i pracownicy instytucji otoczenia biznesu, szefowie dużych firm, przedsiębiorcy. Forum będzie transmitowane na żywo na Facebooku.

 

Pierwsza sesja panelowa rozpocznie się w środę o godz. 9.00, a sesja inauguracyjna zatytułowana “Polska i świat w czasie pandemii” - o godz. 10.15. Szczegóły wydarzenia, w tym program, dostępne są na stronie internetowej www.forum.lodzkie.pl.

 

Wydarzeniami towarzyszącymi Forum będą:

  • pierwszego dnia o godz. 18.30 - koncert “Owoce Pamięci” - występ upamiętniający wizytę Jana Pawła II w Łodzi w wykonaniu Orkiestry kameralnej Teatru Wielkiego w Łodzi;
  • drugiego dnia o godz. 19 - Gala Nagrody Gospodarczej Województwa Łódzkiego „BIZNES NA PLUS”, podczas której wręczone zostaną nagrody w sześciu kategoriach, a wykład zatytułowany „Konkurs Miss Polonia, jako innowacyjna forma promocji marki” wygłosi Miss Polonia 2019 Karolina Bielawska. Całość zakończy koncert Chóru i Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina.

Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat