Ruch wahadłowy na Narutowicza w Radomsku

Gazeta Radomszczańska Środa, 02 października 20130 1563
Trwa budowa zachodniej obwodnicy Radomska. W związku z prowadzonymi pracami na fragmencie ul. Narutowicza, na starej trasie Radomsko – Piotrków Trybunalski, ruch odbywa się jednym pasem.

Wkrótce powstanie tam rondo. Wykonano już sieć kanalizacji deszczowej dla odwodnienia skrzyżowania i nawierzchnię na połowie ronda oraz nawierzchnię na jednym pasie ruchu na wlotach ul. Piotrkowskiej i Narutowicza bez warstwy ścieralnej.

 

- Aktualnie trwają prace przy usuwaniu kolizji sieci wodociągowej i telekomunikacyjnej. Prowadzone są także roboty ziemne na poboczach jezdni na skrzyżowaniu i wykonuje się brukowanie pierścienia wyspy wewnętrznej. Przepięcie sieci telekomunikacyjnej warunkuje rozpoczęcie robót drogowych na drugiej połówce ronda i wlocie ul. Sikorskiego. Przewiduje się, że roboty drogowe na drugiej połówce ronda i na wlocie ul. Sikorskiego będą mogły być rozpoczęte około 15 października – informuje Tadeusz Chejduk z radomszczańskiego magistratu

 

Prace związane z budową samej nawierzchni jezdni na skrzyżowaniu powinny być zakończone do końca października.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat