Rozstrzygnięcie konkursu nalewkowego i wykład o zdrowym żywieniu

ePiotrkow Niedziela, 21 lipca 20199 3844
Festiwal Smaku w Piotrkowie Trybunalskim trwa. W sobotę o godz. 20 w Rynku Trybunalskim rozstrzygnięto konkurs na najlepsze domowe trunki w ramach IV Trybunałów Nalewkowych. Najlepsze nalewki z całej Polski zostały wyróżnione i nagrodzone. Były też zaskoczenia, bo – jak powiedział sam przewodniczący jurorów – nigdy w żadnym konkursie nie pojawiła dotąd nalewka z kwiatu czeremchy. Trunek ten został oczywiście nagrodzony przez jury. Przewodniczący stwierdził, że poziom tegorocznego konkursu był zarówno wysoki, jak i wyrównany.

Ładuję galerię...

Zaraz potem na scenie pojawiła się gwiazda tegorocznego Trybunalskiego Festiwalu Smaku Katarzyna Bosacka. Dziennikarka prasowa i telewizyjna zasiadała również w jury konkursu nalewek, sama przyznała, że spróbowanie i ocenienie 75 trunków nie było łatwym zadaniem. O 20.30 miał rozpocząć się na scenie pokaz kulinarny gwiazdy, zamiast tego jednak Bosacka dała wykład o zdrowym żywieniu, radząc, które produkty w supermarkecie omijać szerokim łukiem.

 

Ok. 21.00 na scenę powrócił zespół Dixie Friends.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Były kursant ~Były kursant (Gość)21.07.2019 11:31

Ja nie mogę, wykład o zdrowym żywieniu dała Pani, która ma sama problem z nadwagą :D Ale czego się można spodziewać - jakie miasto, takie gwiazdy

112


denat - urat ~denat - urat (Gość)22.07.2019 13:10

Dla zainteresowanych - wygrała nalewka na kościach (zwana również jagodzianką) ze względu na swój niepowtarzalny smak i piękną, purpurową barwę. Żiri doceniło również przystępną cenę tego szlachetnego trunku, na który może sobie pozwolić każdy piotrkowski tyfus.

30


gość ~gość (Gość)21.07.2019 09:22

Ale kto wygrał???

52


wychowanie w trzeźwości ~wychowanie w trzeźwości (Gość)21.07.2019 20:01

Podoba mi się ten konkurs nalewkowy, tylko przypominam, że niedługo sierpień a to miesiąc abstynencji.

41


Niesiołowski nirabelka ~Niesiołowski nirabelka (Gość)21.07.2019 11:31

Najpierw trzeba od siebie zacząć by innych ludzi nauczać o zdrowym odżywianiu, alkohol też szkodzi i to już w 25 gramach...

32


gość ~gość (Gość)21.07.2019 10:47

Właśnie, dziękuję za takie sprawozdanie skoro nie wiem jaki trunek, które miejsce i kto go przygotował...

70


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat