Rozstrzygniecie konkursu „Upominek na urodziny św. Jana Pawła II”

ePiotrkow Poniedziałek, 18 maja 20200 1270
Znamy już laureatów rodzinnego konkursu Miejskiego Ośrodek a Kultury w Piotrkowie, zorganizowanego z okazji setnej rocznicy urodzin Jana Pawła II. Przyznano trzy pierwsze równorzędne nagrody i sześć wyróżnień. Jury obradowała w dniu urodzin papieża Polaka, tj. 18 maja.

Ładuję galerię...

W konkursie „Upominek na urodziny św. Jana Pawła II” przyznano trzy równorzędne pierwsze nagrody. Zdobyli je: Dorota Krawczyk i Mateusz Krawczyk, którzy przygotowali interpretację wiersza „Obiecanki cacanki”, rodzina Redzyniów i Szymczaków (Maria Redzynia, Joanna Redzynia, Barbara Szymczak, Izabela, Szymczak, Tomasz Szymczak, Beata Redzynia, Dariusz Redzynia, Jan Redzynia i Feliks Szymczak) za interpretację wiersza „W klasie” oraz Anna Łągiewska i Alicja Łągiewska za wykonanie wiersza „Klasówka z Religii”.

 

„Upominek na urodziny św. Jana Pawła II” to konkurs, który został ogłoszony przez piotrkowski MOK kilka tygodni temu. Polegał na nagraniu krótkiego wiersza ks. Jana Twardowskiego przez dzieci i ich rodziców, dziadków czy też rodzeństwo. Łącznie napłynęło kilkanaście zgłoszeń. Jury, które obradowało 18 maja, tj. w dzień na który przypadała setna rocznica urodzin Karola Wojtyły, obok ww. laureatów postanowiło także przyznać kilka wyróżnień. Otrzymali je: Tomasz Mikołajczyk, Maja Mikołajczyk i Filip Mikołajczyk (za interpretację wiersza „Obiecanki cacanki”), Małgorzata Dziemdziora i Iga Wnuk (za interpretację wiersza „Sprawiedliwość”), Iwona Jędrzejczyk i Kalina Jędrzejczyk (za interpretację wiersza „W kropki zielone”), Iwona Czarnecka z córką i babcią (za interpretację wiersza „W niebie czy na ziemi”), Marta Jaworska, Jarosław Jaworski, Kornelia Jaworska i Kacper Jaworski (za interpretację wiersza „Obiecanki cacanki”), Anna Kowalska, Piotr Kowalski oraz Bartosz Kowalski (za interpretację wiersza „Nie krzycz”).

Z nagrodzonych i wyróżnionych nagrań powstała wizualizacja, którą przygotowały: Aleksandra Grosfeld, Hanna Stępień i Justyna Piesik – Kendra. Muzykę zaś skomponował Waldemar Ossowski.

 


Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym w imieniu Miejskiego Ośrodka Kultury serdecznie gratulujemy !


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat