Rozśpiewane dzieciaki z gminy z Wolbórz

ePiotrkowRegion Wtorek, 30 października 20180 864
W Przedszkolu Samorządowym w Wolborzu już po raz czwarty odbył się Przegląd Piosenki Przedszkolnej „Rozśpiewane Przedszkolaki". W konkursie, który zorganizowano 26 października wzięły udział 6-latki ze Szkoły Podstawowej w Komornikach, Stowarzyszenia na Rzecz Szkoły w Proszeniu, Domowego Przedszkola w Wolborzu i Przedszkola Samorządowego w Wolborzu.

Każdy uczestnik zaprezentował dwie piosenki o tematyce patriotycznej. Występy oceniała komisja konkursowa w składzie: Agnieszka Szymańska, Lucyna Stasiołek-Matera i Ewa Wąchała. Mali wokaliści zachwycili publiczność.


I miejsce w konkursie otrzymała Iga Jaros z Przedszkola Samorządowego w Wolborzu. II miejsce przypadło Marysi Wojciechowskiej z Przedszkola Samorządowego w Wolborzu, a III Hani Miderze ze Stowarzyszenia na Rzecz Szkoły w Proszeniu. Wyróżnienie otrzymał Kacper Kędra z Domowego Przedszkola w Wolborzu.


Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców Przedszkola Samorządowego w Wolborzu, każde dziecko otrzymało dyplom uczestnictwa w konkursie.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat