Rozprza: prawie 67 tysięcy zł dla małego Krystianka!

Strefa FMRegion Poniedziałek, 16 grudnia 201913 11172
66 872 zł 83 gr oraz 10 euro - tyle udało się zebrać podczas niedzielnego koncertu charytatywnego na rzecz Krystiana Pełki, chłopca, który zmaga się z neuroblastomą IV stopnia. Prawie 29 tysięcy złotych to datki do puszek.

Koncert charytatywny został zorganizowany przez strażaków ochotników z Rozprzy oraz ich kolegów z Przygłowa. Program wydarzenia był bardzo bogaty, jednak najważniejsza była zbiórka i licytacje, z których dochód przeznaczony był na małego Krystiana. - 15 grudnia to wyjątkowa data, która zapisze się w historii gminy. Wspaniały koncert, który przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Liczba zespołów, gadżetów do licytowania, liczba chętnych do pomocy i uczestników jest bardzo duża. Wszystko to na cel charytatywny, dla małego Krystianka. Do licytacji mamy bardzo dużo gadżetów i voucherów, lot samolotem nad ziemią piotrkowską, złoty medal Michała Bąkiewicza, pluszaki, ozdoby świąteczne. W programie nie zabrakło gwiazd: Marcus P, Tarzan Boy, Mr Serii, Kołodziej, zespół Dexter, Collegium Cover Band, mamy także lokalnych artystów - mówi Piotr Skrobek, naczelnik OSP Rozprza. 


Według danych z portalu trzewiczek.pl, dla małego Krystianka zebrano już 779 691 zł. Strażacy już planują kolejne wydarzenia charytatywne na rzecz chorego dziecka.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (13)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

cwaniak z miejskiej gazowni cwaniak z miejskiej gazowniranga16.12.2019 21:01

Brawo dla Marka i Edka,że przyjechali z Pruszkowa ;)

102


Fałsz i obłuda ~Fałsz i obłuda (Gość)17.12.2019 22:00

Ludzie zbierają na pomoc dla dzieci a do "Łojca dyrechtora" grube miliony lekką ręką się przekazuje.

40


gość ~gość (Gość)16.12.2019 20:08

Brawo chłopaki. Można, najpierw sami uzbierali prawie całą kasę na łódź no bo Gmina biedna i 40 tys zł szkoda znaleźć w budżecie prawie 40 mln (na inne zabawy to kasa jest) a teraz sami. Brawo. Co a to inne jednostki które tylko bluzgi potrwfia rzucać na Rozprze. Proszę o zestawienie co inne jednostki OSP zrobiły w akcjach charytatywnych. Chłopaki trzymajcie się idzie już dobra zmiana dla naszej Gminy. Młodzież już się budzi i widzi że stery trzeba przejąć.

46


gość ~gość (Gość)16.12.2019 21:42

Nie będą potrzebne kolejne akcje, potrzebna kwota jest już zebrana. Portal Trzewiczek ma wpisaną szacunkową wartość za złom, którego było dużo więcej niż szacunki mówią, zamiast 150 ton jest ponad 200 do tego inne surowce nie ujęte w kwocie za złom, puszki, akumulatory.

10


Dla Krystianka ~Dla Krystianka (Gość)16.12.2019 20:02

Strażacy - wielki szacunek dla Was, za to co robicie!!!Jestescie konkurencja dla Jurka Owsiaka i jego Orkiestry - i to nie mała!!! Wszystkim uczestnikom koncertu serdeczne dzięki za przybycie! Mega wydarzenie, które pokazało, jak silni są ludzie i jak wielkie serca mają!!!Brawo Wy!!!

113


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat