Rozpoczyna się Piotrkowska Jesień Organowa

Strefa FM Piątek, 12 października 20180 1806
Trzy koncerty zostaną rozegrane w Piotrkowie w ramach Piotrkowskiej Jesieni Organowej. Wydarzenie rozpocznie się w piątek o godzinie 19.00 w kościele Miłosierdzia Bożego. Na scenie pojawi się Marek Pająk wraz z sopranistką Jolantą Bobras.
materiały oragnizatora

Tegoroczna Piotrkowska Jesień Organowa powiązana jest ze 100-leciem odzyskania przez Polskę niepodległości. - Pierwszy koncert będzie miał charakter patriotyczny. Co ciekawe, na scenie pojawi się piotrkowianka Jolanta Bobras. Kolejny występ odbędzie się już 19 października w kościele oo. Jezuitów, gdzie na organach zagra Katarzyna Olszewska. Finał Piotrkowskiej Jesieni Organowej zaplanowany jest na 26 października, kiedy to w  kościele farnym wystąpi Robert Stefański i Radosław Kuliberda - powiedział Ryszard Warzocha, współorganizator wydarzenia. 

 

Wstęp jest wolny.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat