Rozpoczęło się święto Gorzkowic

Strefa FMRegion Sobota, 08 czerwca 20197 7025
To bez wątpienia jedna z największych, o ile nie największa impreza plenerowa, organizowana w sezonie letnim na terenie powiatu piotrkowskiego. Punktualnie o godzinie 17.00 rozpoczęły się XII Dni Gminy Gorzkowice. W sobotę na scenie wystąpią gwiazdy disco polo, Miły Pan, Dejw i Classic. Oprócz muzycznych niespodzianek organizatorzy przygotowali także te kulinarne, panie z kół gospodyń wiejskich przygotowały mnóstwo smakołyków, a dzieciaki mogą się pobawić na terenie wesołego miasteczka.

Ładuję galerię...

Dni Gorzkowic tradycyjnie odbywają się na płycie boiska przy ulicy Cmentarnej. Miły Pan rozpocznie swój koncert o godzinie 18.10, godzinę później na scenę wkroczy Dejw, a o 21.00 zespół Classic. O godzinie 22.30 rozpocznie się natomiast dyskoteka pod gwiazdami, którą poprowadzi Felix Oyer.

 

Najłatwiej zaparkować na końcu ulicy Chrobrego, ulica Cmentarna będzie wyłączona z ruchu.

 


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wollf ~wollf (Gość)08.06.2019 22:20

temat troche od zaplecza tych imprez jesli chodzi o stoiska handlowe to jak sie dzwoni o miejsce handlowe na takiej imprezie to jest tak my sprzedalismy calosc panu x dzwoniac do pana x pan mowi ze sprzedal komus nastepneu nastepnemu
pan odpowiada ze miejsc niema pytajac dlaczego bo nie i tak to wyglada a jesli wogule ktos powie ze miejsce sie to cena powala z nog

22


Gomulin ~Gomulin (Gość)09.06.2019 11:45

Wczoraj było magicznie, a jak będzie dzisiaj? Zadumani w "swojej wielkości" władze Urzędu Gminy Wola Krzysztoporska niech się uczy, jak przy tak małym budżecie jaki mają Gorzkowice, można zorganizować super święto tej Gminy - gratulacje.

10


gość ~gość (Gość)08.06.2019 18:30

Najwieksza impreza w powiecie już za tydzień 15 i 16 czerwca. Wolbórz- przybywamy!

15


Lucy(fer) ~Lucy(fer) (Gość)08.06.2019 18:20

Dni Gorzkowic, Disco Polo i dyskoteka pod gwiazdami przy ulicy Cmentarnej. Czyli takie "STĄD DO WIECZNOŚCI". Bara bara bara, riki tiki tak, jeśli masz ochotę, daj mi jakiś znak.

53


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat