Rozlicz się z fiskusem w Focus Mall

ePiotrkow Sobota, 07 kwietnia 20185 4668
Urzędnicy Urzędu Skarbowego pomagają piotrkowianom wypełnić zeznanie podatkowe i przesłać je drogą elektroniczną. Z ich wsparcia można skorzystać w sobotę, 7. kwietnia, w godzinach 12-20 w galerii Focus Mall.

Ładuję galerię...

- Mogą się do nas zgłaszać wszyscy, którzy mają problemy z rozliczeniem PIT-a. Staramy się zachęcić podatników, żeby przesyłali zeznania drogą elektroniczną. Jest to korzystne rozwiązanie, bo można szybciej uzyskać zwrot nadpłaconego podatku, a wizyta w urzędzie nie jest konieczna - przekonuje Danuta Szwedo, kierownik działu obsługi bezpośredniej piotrkowskiego Urzędu Skarbowego.

 

Akcja cieszy się dużą popularnością zwłaszcza wśród osób starszych, które nie zawsze mają dostęp do internetu lub potrafią się nim posługiwać. W Piotrkowie odbywa się już po raz piąty.


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)08.04.2018 08:05

Połowa podatku dochodowego to koszty jego pobrania więc chyba lepiej byłoby zlikwidować ten podatek.

40


bylam ~bylam (Gość)08.04.2018 12:53

Nie spodziewalam sie,ze tak szybko to pojdzie.Zero kolejki (bylam pod wieczor) .Bardzo mile panie .jeszcze raz dziekuje.

40


Rodak ~Rodak (Gość)07.04.2018 19:36

świetny pomysł. Gratulacje

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat