„Rozlicz się z fiskusem” w Focus Mall

ePiotrkow Czwartek, 10 marca 20160 2029
Galeria Focus Mall zaprasza mieszkańców miasta i okolic na spotkania z pracownikami administracji podatkowej dotyczące składania rocznych zeznań podatkowych PIT za 2015 rok. Partnerem galerii jest Urząd Skarbowy w Piotrkowie Trybunalskim.

Ideą spotkań jest pomoc klientom galerii w szybkim i bezbłędnym wypełnieniu obowiązku złożenia zeznania podatkowego. W ramach akcji „Rozlicz się z fiskusem” (11 – 13 marca w godz. 12.00 – 18.00) będzie można otrzymać pomoc specjalistów z Urzędu Skarbowego przy wypełnianiu odpowiedniego druku, złożyć go za pomocą e-deklaracji oraz uzyskać informacje dotyczące ulg, z których można skorzystać.

 

Aby prawidłowo wypełnić PIT za 2015 rok należy przynieść ze sobą: komplet informacji potwierdzających uzyskane dochody w 2015 r. (np. PIT-11, PIT-40, PIT-8C), dowód osobisty lub paszport, nr PESEL dzieci (w przypadku korzystania z ulgi prorodzinnej), dokumenty potwierdzające odliczenia oraz KRS Organizacji Pożytku Publicznego, jeśli chce się wesprzeć tego typu instytucję przekazując jej 1% należnego podatku. Do autoryzacji podatnika wysyłającego zeznanie przez internet potrzebne jest także zeznanie za rok 2014 lub kwota przychodu wykazana w zeznaniu podatkowym za rok 2014.

 

Punkt konsultacyjny zostanie urządzony w centralnej części galerii, na parterze w okolicach fontanny.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Komentowanie zostało wyłączone.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat