Rozgrywki ligowe w piłce ręcznej zakończone

ePiotrkowKraj Wtorek, 24 marca 20207 3350
Piotrkowianin ostatecznie zajął 10 miejsce wśród mężczyzn (na 14 zespołów), a Piotrcovia 7 lokatę wśród kobiet (na 8 drużyn). Oba zespoły pozostały w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Mistrzem Polski wśród mężczyzn został PGE Vive Kielce, a wśród kobiet złoto dla MKS Perła Lublin.

 

– Zdrowie jest na pierwszym miejscu, dlatego w trosce o zawodników, kibiców, przedstawicieli mediów, a także wszystkich, którzy pracują przy organizacji meczów, decydujemy o zakończeniu rozgrywek. Zdajemy sobie sprawę, że wznowienie rywalizacji w tym sezonie byłoby niezwykle skomplikowane, a wręcz niemożliwe. Obecnie drużyny nie trenują i nie wiadomo, kiedy mogłyby wrócić do treningów. A muszą mieć odpowiednio dużo czasu na przygotowanie się do rozegrania meczów w rundzie finałowej i spadkowej. To dla nas trudna decyzja, ale uważamy, że najlepsza. Wierzymy, że w przyszłym sezonie wszyscy wrócimy na boisko silniejsi – mówi Marek Janicki, prezes Superligi Sp. z o.o.

 

 


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (7)

Przypominamy o ciszy wyborczej. Wszystkie komentarze są moderowane.

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)10.04.2020 17:48

Co mnie to obchodzi?Dejta cos o wirusie

00


gość ~gość (Gość)26.03.2020 12:11

Dobrze, że rozgrywki się skończyły,to był nieudany sezon naszych zespołów.Jaka gra takie sprawiedliwe miejsca w tabeli na koniec.Nie ma czym się chwalić.

11


jojo ~jojo (Gość)25.03.2020 21:24

Zobaczcie jak się zachowuje Starosta ,a jak pan Prezydent widać zaangażowanie.Więc miejmy to na uwadze przy następnych wyborach.

31


gość ~gość (Gość)24.03.2020 08:37

Dobra zagrywka . Popieram .

25


janosik ~janosik (Gość)25.03.2020 11:49

Brawo dobra decyzja.Teraz kibicujmy i wspierajmy lekarzy.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat