Rozbój na staruszce. Pijany napastnik ukradł kobiecie pudełko z pieniędzmi

PolicjaTomaszów Środa, 24 kwietnia 20191 3623
Zabrał staruszce pudełko z pieniędzmi i uciekł. 23-letni mieszkaniec Tomaszowa odpowie za rozbój. Grozi mu do 12 lat więzienia.
fot. policja

22 kwietnia dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o rozboju, którego dokonał nieznany sprawca na 78-latce, sprzedającej artykuły spożywcze w rejonie ulicy Słowackiego w Tomaszowie. - Mężczyzna użył siły wobec swojej ofiary, wyrwał kobiecie pudełko z pieniędzmi (450 zł) i uciekł – relacjonuje oficer prasowy komendy w Tomaszowie. - Policjanci rozpoczęli poszukiwania. Po kilku minutach od zgłoszenia zauważyli na terenie jednej z niezamieszkanych posesji mężczyznę, którego rysopis odpowiadał wizerunkowi napastnika. Przeskoczyli ogrodzenie posesji i zatrzymali 23-letniego mieszkańca Tomaszowa, przy którym w trakcie kontroli osobistej znaleziono pudełko z pieniędzmi.

 

Napastnik był pod wpływem alkoholu (ponad 2,7 promila). Przewieziono go do policyjnej celi. 23 kwietnia dostał zarzut rozboju, grozi mu nawet 12 lat więzienia.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

...bleble.. ~...bleble.. (Gość)25.04.2019 08:13

... kija i lać!

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat