Rowerzystka straciła życie

PolicjaRadomsko Czwartek, 20 sierpnia 20209 22131
Do śmiertelnego wypadku doszło 19 sierpnia na ul. Gidelskiej w Radomsku. Samochód osobowy potrącił rowerzystkę wyjeżdżającą z drogi leśnej na jezdnię. W wyniku poniesionych obrażeń 42-latka zmarła.
fot. policja

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca rowerem, po wyjechaniu z lasu na jezdnię, została potrącona przez kierującego samochodem audi 58-letniego mieszkańca powiatu radomszczańskiego. Rowerzystka zginęła na miejscu. Kierowca audi był trzeźwy.

 

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą postępowanie, które wyjaśni przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)22.08.2020 18:48

To jest jakaś masakra, sam jeżdżę i rowerem i samochodem, a to co niektórzy rowerzyści wyprawiają to sami się o śmierć proszą. Taki wyjazd z boku w prawo to norma, bo myśli, że jak wyjedzie i zaraz do prawej to wszyscy się zmieszczą, niestety tak nie jest jak z resztą widać w temacie.

10


gość ~gość (Gość)20.08.2020 13:20

Jak można być ślepym i jeździć autem?

27


D^D ~D^D (Gość)20.08.2020 10:29

Zbyt duża prędkość.....

66


gość ~gość (Gość)21.08.2020 03:20

Radomsko rowerzyści...nie mam pytań.Tam cyklistów nie obowiązują przepisy.Wyjadę i h..

10


gość ~gość (Gość)20.08.2020 20:50

Jestem kierowcą i aktywna rowerzystką. Prawda jest taka, że rowerzyści potrafią wjechać na jezdnie nie oglądając się wokół, bo przecież im wolno, natomiast z perspektywy rowerzystki należy bardzo uważać na drodze, nieraz sama muszę zjeżdżać z drogi na pobocze, bo niejeden kierowca zamiast zdjąć nogę z gazu, to bardziej ja wciska, aby zdążyć mnie minąć i nie zahaczyc auto z przeciwka. Proszę Was, trochę pokory i rozsądku na drodze.

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat