Rowerzystka i piesza poszkodowani w wypadkach

ePiotrkow Wtorek, 18 czerwca 201911 10676
We wtorek przed południem mężczyzna kierujący volkswagenem sharanem wyjeżdżając z jednej z posesji przy ul. Łódzkiej w Piotrkowie Trybunalskim potrącił poruszającą się ścieżką rowerową kobietę. Poza tym na Piastowskiej doszło do potrącenia pieszej.
Fot. Ł. Michalczyk

Cyklistka zgodnie z przepisami jechała w kierunku Łodzi wyznaczoną ścieżką, gdy nagle na wysokości stacji Orlen uderzył w nią osobowy volkswagen na rejestracjach powiatu piotrkowskiego. Kobieta odniosła obrażenia i została przewieziona do szpitala. W miejscu zdarzenia nie było utrudnień w ruchu. Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

 

To niejedyne dzisiaj zdarzenie drogowe w Piotrkowie. Około 12.15 przy ul. Piastowskiej doszło do potrącenia pieszej. 28-latek kierujący mazdą podczas manewru cofania potrącił znajdującą się na jezdni 85-latkę. Okazało się, że mężczyzna był po użyciu alkoholu, a badanie wykazało 0,24 promila. Kobieta została przewieziona do szpitala, a mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Rysiek na WIGRY 3 ~Rysiek na WIGRY 3 (Gość)18.06.2019 23:16

Witam. Dziwnie w tym miejscu jest dobra widoczność potrącić rowerzystkę to już stan umysłu chyba... Fakt każdy popełnia błędy, tylko kierowcy nic nie będzie a cyklista/ka jest narażony na masę urazów. Mam nadzieję że nic poważnego się nie stało i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Polecam kierowcą czasem wskoczyć na rower i zobaczyć ile jest przypałowych miejsc (dzielna-piłsudskiego jest tam lustro a już miały miejsce wypadki, droga rowerowa przy ulicy sulejowskiej co chwilę skrzyżowanie i wiele innych).
Co do drugiego zdarzenia... czasem mam wrażenie że spora część kierujących pojazdami nie potrafi korzystać z lusterek. Nie rozumiem kierująch wyjeżdzająch z auchana, jest pas włączeniowy, a spora część staje zaraz przed tym pasem, podoba sytuacja ma miejsce z wyjazdu ze stacji bricomarche czy aldiego tam też jest pas włączeniowy a auta zwalniają zatrzymując się do zera zamiast wykorzystać pas włączeniowy i bezpiecznie włączyć się do ruchu, czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć z czego to wynika ? Pozdrawiam Was Rysiek :)

40


gość ~gość (Gość)20.06.2019 02:53

Mazda do sprzedania za 6 tysi stoi na Piastowskiej ???? I nie ma kierowcy który siedział i sączył piwko ???? Ale rozumiem wypić ale jeździć kurw...! Zero myślenia i odpowiedzialności.!???? A teraz Wronia wita ????

10


ELW ~ELW (Gość)19.06.2019 12:06

Bardzo chciałem zostać kardiochirurgiem. Niestety kilkakrotnie zawalone egzaminy wstępne do AM zweryfikował moje predyspozycje.
Kierowcą może zostać każdy ! Przypadkowo zdany, za 147 razem egzamin i kierowca, że klękajcie narody !
Trzeci nie zdany egzamin powinien być ostatnim egzaminem.

12


janosik ~janosik (Gość)19.06.2019 06:57

nie przesadzajmy 0,24, powinno być jak w większości europy 0,5 ,ale powyżej np. 0,6 to już zabieranie prawka na rok i leczenie u psychiatry i badania wątroby czy ,aby kierowca nie jest alkoholikiem ,a znając naszych rodaków to żaden by tych badań nie przeszedł.

31


EP ~EP (Gość)18.06.2019 15:44

EPI za kierownicą...

512


w niebie nie ma pierogów ~w niebie nie ma pierogów (Gość)18.06.2019 17:50

Niektórzy ludzie ostatnio jeżdżą bardzo nieostrożnie. Nie wiem z czego to wynika, czyżby upały wpływały na brak u nich koncentracji, czy to tylko brawura i nonszalancja za kierownicą?

112


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat