Rowery dla dzieci nowego polskiego producenta TABOU

ePiotrkowKraj Czwartek, 31 stycznia 20190 2159
Wybór roweru dla dziecka to tak naprawdę nic trudnego. Na rynku można przecież znaleźć sporo propozycji dla naszych pociech w każdym wieku. Czas na coś nowego – polską markę TABOU.

Dlaczego akurat TABOU? Odpowiedź jest prosta, bo to dobre jakościowo, bezpieczne, a do tego przystępne cenowo jednoślady. Rowery dla dzieci marki TABOU stanowią świetną alternatywę dla masowych produktów z supermarketów, których wykonanie często pozostawia wiele do życzenia. Z drugiej strony oferta TABOU na stronie tabou.pl/dla-dzieci ma też swój mocny atut względem rowerów uznanych marek – jest nim cena. Dziecko szybko rośnie, dlatego powinno przesiadać się na coraz większy sprzęt co kilka lat, a czasem wręcz co rok. W związku z tym ponoszenie tak często znacznych kosztów nie jest niczym wesołym. Wniosek nasuwa się sam – decydując się na rowery polskiego producenta TABOU, wybieramy bardzo rozsądne rozwiązanie finansowe.

 

Rowerki dziecięce dla najmłodszych

 

Pierwszą kategorią są najmniejsze dwukołowce dla szkrabów zaczynających dopiero swoją wielką przygodę z rowerem. Firma TABOU proponuje tu rowerki dla dziewczynek – Mini i dla chłopców – Rocket. Wszystkie są oczywiście bardzo kolorowe i posiadają dużo fajnych naklejek, co dla najmłodszych rowerzystów jest chyba najważniejsze. Ponadto każdy model z grupy Kids jest obowiązkowo wyposażony w dzwonek i koszyk, a także błotniki, osłonę na łańcuch, ochraniacze na kierownicę oraz regulowany popychacz i dodatkowe kółka do nauki jazdy. Co ważne, oferta TABOU obejmuje rowery z hamulcami typu V-brake w rozmiarach ram: 14, 16, 18 i 20 cali.

 

Rowery dla dzieci i młodzieży

 

Druga kategoria dziecięca to rowery dla juniorów, w której mamy już większą rozpiętość rozmiarów. TABOU przygotowało w niej zarówno mniejsze modele z 20-calowymi kołami, jak i poważniejsze „górale” dla młodzieży z 17-calową ramą i hamulcami tarczowymi. Wśród tych propozycji znajdą coś dla siebie i chłopcy, i dziewczęta w różnym wieku.

 

Zacznijmy od rowerów dla młodszych dzieci. TABOU oferuje tu bardzo atrakcyjne i solidne modele Topshe 20 i 24 dla dziewczynek i Poison 20 i 24 dla chłopców. Podstawową różnicą między nimi – oczywiście poza wielkością kół – jest liczba przerzutek. Rowery z 24-calowymi kołami posiadają 18 przełożeń – 3 z przodu i 6 z tyłu – a mniejsze wyposażono wyłącznie w 6 przerzutek z tyłu. Ponadto wszystkie mają amortyzowane widelce oraz hamulce typu V-brake. Ceny tych modeli nie przekraczają tysiąca złotych i kształtują się następująco: rowery 20 cali to koszt 849 zł, a 24 cale – 949 zł.

TABOU nie zapomniało także o młodych damach, które przede wszystkim cenią sobie spokojną miejską jazdę. Model Queen 24 to elegancka, wygodna minidamka z 6 przerzutkami z tyłu, bagażnikiem, błotnikami, dzwonkiem i podpórką. Oprócz atrakcyjnego dziewczęcego koloru rower posiada modne subtelne wzory florystyczne na ramie, które na pewno przypadną do gustu stylowym rowerzystkom. Damka TABOU Queen 24 kosztuje 999 zł.

 

Na koniec przyjrzyjmy się bliżej linii TABOU Venom, czyli rowerom dla młodzieży. Możemy je podzielić w zasadzie na dwie grupy: modele tańsze z hamulcami typu V-brake w cenie 1199 zł i nieco droższe za 1349 zł – z mechanicznymi hamulcami tarczowymi. Wszystkie z nich to solidne rowery MTB z 26-calowymi kołami, amortyzowanymi widelcami i 21 przełożeniami. Rowery TABOU Venom są dostępne w wersjach męskich i damskich, przy czym nie mamy tu różnicy w kształcie ramy, tak jak w przypadku dorosłych odpowiedników. Każda rama – 13, 15 i 17 cali – posiada nieco wyprofilowaną górną rurę, co ułatwia młodym rowerzystom wsiadanie i zsiadanie.

 

I jeszcze słowo o nastolatkach, którzy zamiast zwyczajnie jeździć na rowerze wolą na nim trochę poskakać. Oczywiście mowa tu o rowerach typu BMX. TABOU przygotowało w tej kategorii model Gravity w wersji z rotorem za 999 zł i bez rotora za 899 zł. Oba rowery są przeznaczone dla wszystkich, którzy rozpoczynają swą przygodę z freestylem, dirtem czy trickami.

 

mat. prasowe

 

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat