Rowerowy, nocny rajd z dreszczykiem

ePiotrkow Wtorek, 21 czerwca 20160 2962
Już w najbliższą sobotę w Piotrkowie odbędzie się rowerowy rajd nocny. Na trasie, wiodącej przez place, ulice i uliczki Piotrkowa, uczestnicy będą mogli poznać budzące emocje historie i odwiedzić tajemnicze miejsca.

Celem imprezy jest, jak zapewniają organizatorzy (piotrkowski oddział PTTK im. Michała Rawity Witanowskiego, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Piotrkowie oraz miejscowe Centrum Informacji Turystycznej), promocja aktywnego wypoczynku, walorów turystycznych miasta oraz propagowanie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Za sprawą udziału w rajdzie będzie można także zdobyć punkty na Odznakę Turystyki Kolarskiej.

 

Wszyscy rowerzyści są zobowiązani do przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Każdy rower musi być sprawny technicznie i wyposażony w oświetlenie - mile widziane będą kamizelki i elementy odblaskowe.Dzieci i młodzież mogą uczestniczyć w rajdzie tylko pod opieką osób dorosłych.

Zgłoszenia (imię, nazwisko, PESEL i adres zamieszkania) i składkę za udział w imprezie w wysokości 6 zł przyjmuje Biuro Zarządu Oddziału PTTK (Pl. Czarnieckiego 10, 732-36-63) do piątku.

 

Organizatorzy oferują w zamian opiekę, ubezpieczenie oraz regeneracyjny poczęstunek. Rajd odbędzie się bez względu na pogodę – wpisowe nie jest zwracane. Zbiórka odbędzie się w sobotę o godzinie 20:00 na parkingu na Placu Czarnieckiego. Impreza potrwa około 2 godzin.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat