Rowerowe patrole po raz siódmy na ulicach Piotrkowa

Policja KMP Piotrków Piątek, 14 czerwca 20195 2207
To już siódmy sezon, kiedy piotrkowskie ulice patrolowane są przez policjantów na rowerach. Funkcjonariusze twierdzą, że prewencyjna służba na jednośladach sprawdza się doskonale, bo dzięki temu szybko docierają w rejon trudno dostępny dla radiowozu.
fot. policja

1 czerwca policjanci pierwszy raz w tym roku wyruszyli swoimi jednośladami w okolice skwerów oraz parków. - Patrole na dwóch kółkach zadbają również o bezpieczeństwo na osiedlach mieszkaniowych, a w gorące dni będą kierowane w okolice zbiorników wodnych oraz miejsc służących do rekreacji i wypoczynku – informuje oficer prasowy komendy w Piotrkowie. - Policjanci na rowerach odwiedzą piotrkowskie „Słoneczko” i Bugaj. Taka forma patrolowania to doskonały projekt. Mieszkańcy Piotrkowa nie są już zaskoczeni widokiem policjanta na rowerze.

 

Wkrótce patrole rowerowe pojawią się także na terenie powiatu i w miejscach letniego wypoczynku. Funkcjonariusze będą pełnili służbę na jednośladach w ramach codziennych czynności, ale także jako patrole ponadnormatywne.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)15.06.2019 16:20

Jeżeli już jeżdzą to dlaczego nie patrolują parkingu przy szpitalu na Roosevelta.Codziennie od godz 22 idioci przyjeżdzaja samochodami i sie popisuja robiąc przy tym okropny hałas piskiem opon a przecież w szpitalu leżą malutkie dzieci i potrzebują ciszy policja wcale nie reaguje

10


gość ~gość (Gość)14.06.2019 20:17

Szkoda tylko że jeździć na nich nie potrafią. Jeden z nich od tak sobie ni z gruszki ni z pietruszki stwierdził że przestanie jechać po ścieżce a zacznie po drodze i wladowal mi się tuż przed zderzak bo nawet nie był zainteresowany czy coś nie jedzie tylko na pewniaka jechał. Co do samej inicjatywy to jest zbędna bo panowie zamiast jeździć i patrolowac to sobie jadą na plac zabaw obok kościoła i cały dzień bimbają na ławeczce. Rozumiem odpocząć bo gorąco ale ich przerwa to trwa cała służbę.

22


gość ~gość (Gość)14.06.2019 13:34

Ja widziałam super wyglądają tylko panowie więcej pouczeń niż kar pozdrawiam rowerzystka

50


gość ~gość (Gość)14.06.2019 13:30

Powinieni wszyscy policjanci zmieniać się ma rowery anie tylko wybrani.

13


gość ~gość (Gość)14.06.2019 13:07

No jeszcze nie widziałem ich na rowerach za to często widuje jak jeżdżą autem po parku omijając małe dzieci. Panowie żenada

43


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat